Tuzak’ın Yıldızı Bensu Soral Hakkında Azrail İddia!

İş insanı Hakan Sarrafiye ile evli olan oyuncu Bensu Soral, şu sıralar Aldangıç adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

ESTETİK İDDİASI!

Özel hayatı ve köpoğluluk kariyeriyle gündemden düşmeyen Soral, bedii yaptıran ünlüler kervanına katıldığı argüman edildi.

Ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu, sonuç görüntüsünü içtimai medyadan takipçileri ile paylaştı.

DİKKAT ÇEKTİ

31 yaşındaki Bensu Soral’ın incelen yanakları, uzayan çenesi ve dolgun dudakları dikkatlerden kaçmadı.

BENSU SORAL KİMDİR?

Bensu Soral, kimdir, birçok yaşında, nereli; Bensu Soral, 23 Mart 1991’de Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bensu Soral, 31 yaşındadır. Türk oyuncudur. Bir zamanda kendisi gibi aktör olan Kahkaha Soral’ın kardeşidir.

Mobilyacı bire bir babanın kızı adına İnegöl’de doğdu, Bedirhan ünlü ayrımsız çift yumurta ikizi vardır. İnegöl Turgutalp Rum Lisesinden mezundur. Halen Marmara Üniversitesi Iyicene Sanatlar Fakültesinde grafik konusunda terbiye görmektedir. Ablası Gülme Soral’ın desteğiyle oyunculuğa başladı. İlk el Misil Ayrımı dizisi ile oyunculuğa başladı. 2008’de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda kayran almıştır.

Daha sonraları Boynu Bükükler isimli cahillik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray’ı, 2015’te ise Tatlı Süfli Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı. Antrparantez Maksat Dalkılıç’ın “Felek” adlı şarkısına çekilen klipte saha aldı. Oyuncu 2016 yılında çekilmiş ve nazik reyting toplamış “İçerde” ünlü dizide Okkalı Tekindor’un canlandırdığı “Kebapçı Izzet”in avukatlığını yapan Melek karakterini canlandırdı. 2019 yılında Kombinasyon İşler: Sazan Sarmalı adlı beyaz perde filminde Baylan Noyan karakterini canlandırdı.

Bensu Soral 2018 yılında gelişim insanı Hakan Baş ile dünyaevine girmiştir.

Share: