TOKİ 20 İlde 204 İş yeri vazıh artırmayla satışa çıkaracak

Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hisse senedi yerini 1 Ilkgüz’dahi sarih artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi koyulmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara büyük punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar için genel ağ üzerinden online olarak dahi örtüsüz artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay mehil, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

açık artırma 1 Ilkgüz’bile yapılacak

Degaje artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’dahi yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden da (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Yalınlık artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası EKMEK ve T.C. Ziraat Bankası EKMEK yoluyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tamlık şubeleri vasıtasıyla akseptans edilecek.

Satışla ilgili ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: