TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini küşade artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini bulutsuz artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Bölük İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Ilkgüz’de celi artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile gelişim yeri sahibi tutmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara nazik vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online kendisine birlikte belirtik artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 ilde 204 gelişim yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelden, 120 ay vade, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’de yapılacak

Münhal artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Kilitsiz Küreksiz artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası NANIAZIZ ve T.C. Ekincilik Bankası EKMEK yoluyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tamlık şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Satışla ilişik detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: