Tekirdağ’dan bodur bodur

Şarköy Belediyesi’nce tekvando turnuvası düzenlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Liman Park spor alanında düzenlenen turnuvaya, ayrımlı sıkletlerde 24 tekvando kulübü ve 300’ün üstünde sporcu katıldı.

Maçlar, Türkiye Tekvando Federasyonuna merbut 16 heveskâr yargıcı tarafında yönetildi, Daedo Pss Jen 2 sistemi kullanıldı.

World tekvandonun son kuralları geçerli olan turnuvada, paye elde eden sporculara madalya verildi.

TREDAŞ, okul çevrelerinde ışıklandırma kontrollerini gerçekleştirdi

Trakya Faaliyet Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), ekol çevrelerindeki aydınlatmaların hizmet ve onarım çalışmalarını tamamladı.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamaya bakarak, 2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılı öncesinde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde eğitim bilimi dönemine başlayacak olan okulların çevresinde ışıklandırma kontrolleri yapıldı.

Öğrencileri ziyalı kere ve sokaklara kavuşturmak amacıyla başlayan bakım ve tamir çalışmaları okul çevrelerindeki armatürleri kapsadı.

Arızalanan, deforme olan ve aksaklık yapma ihtimali olan aydınlatmalar, ekipler tarafından belirlendi, aksiyon planına alınarak bakımı gerçekleştirildi.

Altınova Mahallesi Vabeste Pazaryeri inşaatı başladı

Süleymanpaşa Belediyesince Altınova Mahallesi Bağlı Pazaryeri inşaat çalışmaları başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Reisi Cüneyt Yüksel, çalışmaları yerinde izlem ederek, yetkililerden hikmet aldı.

İki bin 596 metrekare alana sahip Merbut Pazaryeri içerisinde 89 sayı tezgah, çay ocağı, bala parkı, tuvaletler ve zabıta noktası bulunacak.

Çalışmaların gelişmemiş süre içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.

Share: