Subway Türkiye’deki haklarını devretti

Dünyanın yeryüzü pop fast food zincirlerinden Burger King, Pop Eyes ve Arby’s gibi markaların Türkiye operasyonlarını üstlenen TÜRK AĞABABA BURGER (TAB) Gıda, bugün cesim bire bir anons paylaştı. Şeriklik, dünyanın sunu sevilen fast food zincirlerinden Subway’mağara Türkiye’deki operasyonlarını genişletmeyi hedefleyen bire bir anne lisans anlaşması yaptığını duyurdu.

TFI BASI Gıda Yatırımları Umumi Heyet Başkanı Erhan Kurdoğlu, bahis hakkında yaptığı açıklamada Subway ile yaptıkları anlaşmanın büyümelerini hızlandıracağını, acun çapındaki bütün aşevi sayılarını sene sonuna büyüklüğünde 3000’in üstüne çıkarmayı hedeflediklerini paylaştı. Kesim üzerine Subway CEO’sundan de izah geldi:

“Subway kendisine, uluslararası çaptaki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlarken, başka yüce markaların tıpkısı bölgedeki büyümesine liderlik ederek, kayda derece repertuvar edinmiş operatörlerle ortaklık arayışındayız. Pazarın reis aşçı operatörü olarak Türkiye’deki tüketiciler üzerine koyu aynı basiret ve tecrübeye ehil olan TFI EDISYON Besin Yatırımları, Subway’in Türkiye’deki varlığını hızlandırmaya destek sağlayacak sunma ülküsel ortaktır.”

Anlaşmanın paylaşılan detaylarına bakarak BASI Azık, Subway’in ‘Fresh Forward’ tasarımına akla yatkın yeni restoranlar açmakla mesul olacak. bununla birlikte Subway’in teslimat ve çevrimiçi havale opsiyonlarını üstelik iyileştirecek. Bu da Subway’in mail zamanda BASI Azık’nın sayısal paket platformu Tıkla Gelsin’e eklenebileceğine meni ediyor.

TAB Gıda, günümüzde Burger King, Sbarro, Arby’s ve Popeyes oluşmak için dört küresel işaret ve Mahirane Dönerci ve Idareci Pideci’den oluşan iki millî markayı bünyesinde bulunduruyor. Şirket, Türkiye’nin yanında Çin’bile dahi fast food sektöründe ruh gösteriyor. (webtekno-Ümit Kılınç)

EDISYON Azık Çin’deki operasyonlarını satıyor iddiası

 

EDISYON Besin hisse satışı için Citigroup’a izin verdi

 

Subway ABD’dahi 500 mağazasını kapatıyor

 

Share: