Son an haberi: TBMM Başkanvekili Bilgiç: “Bu aşağılık yapıyla, terör örgütleriyle mücadeleye devam edeceğiz”

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, “Dizge bilsin ki bu erzel yapıyla, yıldırı örgütleriyle, odaklarıyla, onların uzantılarıyla kanımızın akıbet damlasını verene kadar

mücadeleye bitmeme edeceğiz.” dedi.

Bilgiç, Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesine sağlanacak doğalgaz üzere birinci kadem asıl atma töreninde, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 5 Ekim’de yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyon Uzatmalı Çavuş Cemil Kilolu için taziyelerini iletti.

Aileye sarrafiye sağlığı dileyen Bilgiç, şunları kaydetti:

“El-Kilit operasyonunda sefil teröristler vasıtasıyla maalesef girilen çatışmada yaralanan ve hastanede otama altında bulunan Piyade Uzatmalı Çavuş Ispartalı evladımız, kardeşimiz Cemil Dokunaklı hakkın rahmetine kavuşarak, şahadet mertebesine erdi. Ben buradan namına ve bilcümle şehitlerimize yağmur diliyorum. Hep bilsin ki bu rezil yapıyla, yıldırı örgütleriyle, odaklarıyla, onların uzantılarıyla kanımızın son damlasını verene kadar mücadeleye bitmeme edeceğiz. Bu vatanı, bu toprakları onlara asla ve asla yemleme etmeyeceğiz. Ne bayrağımızı indireceğiz, hangi ezanı dindireceğiz ne bile bu ülkeyi parçalatacağız.”

Share: