Silah ve bıçaklı kavganın dehşete düşüren görüntüleri kamerada

Karaman’dahi iki husumetli buğulanmış adamın çıkmaz ortasında birbirlerine bıçak ve silahla saldırarak yaralamasının dehşete düşüren görüntüleri ortaya imdi.

Olay, geri saat 09.50 sıralarında Fenari Mahallesi 293 Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre, tıpkı anlayışsız oldukları öğrenilen ve aralarında kalay ika meselesi yüzünden düşmanlık mevcut Zekeriya K. (67) ile Hayrettin A. (58), çarşıda karşılaşarak tartışmaya başladı. Temas iki nefer beyninde yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmemesi üzere tanıdıkları araya girerek tarafları ayırdı.

“Dehşet anları kameraya yansıdı”

Husumetli olan Zekeriya K. ile Hayrettin A’nın birbirlerine bıçak ve silahla saldırarak yaralamasının dehşete düşüren görüntüleri ortaya çıktı. Bire Bir işyerinin asayiş kamerasına yansıyan görüntülerde, olayın yaşandığı çıkmaz üzerindeki evine kaldırımdan naşir gitmekte olan Hayrettin A., aynı sokakta misil ortasında revan husumetlisi Zekeriya K. ile karşılaşarak tartışmaya başladı. İkili ortada ağız dalaşı devam ederken, Zekeriya K., belinden bıçağı, Hayrettin A. üstelik belinden tabancayı çıkardı. Zekeriya K., tıpkısı müddet bilahare elindeki bıçakla biranda Hayrettin A’nın üzerine yürüdü. O tam arka arka kaçmaya çalışan Hayrettin A. ise park yeri halindeki otomobile çarparak yere düştü. Zekeriya K., yere sakıt Hayrettin A’ya elindeki bıçağı saplamaya başladı. Hayrettin A. bile elindeki tabancayla Zekeriya K’ye 1 halk elem ederek göğsünden vurdu. Göğsünden vurulan Zekeriya K., yerde kaldı. İki buğulu adamın uğraş ettiği tam sokaktan geçmekte olan iki vatandaşın zırh sesi üzerine görüngü yerinden kaçtığı görüldü.

“2 umum daha dağ ettikten sonradan sigara içti”

Hayrettin A., silahla göğsünden vurulduktan sonra yerden kalkamayan Zekeriya K’nin başına gelerek ilk ayağına sonradan da göğsüne birer el daha çığlık etti. Silahını beline koyan Hayrettin A., daha bilahare yere düşen sigara paketinden çıkardığı sigarayı yakarak yaralının başında içmeye başladı. Bacağı, kolu ve hatır bölgesinde bıçak yarası olan Hayrettin A., evinin önüne anbean polisi beklemeye başladı.

“Yaralılar tıpkısı hastaneye kaldırıldı”

Çevredeki vatandaşların veri vermesiyle görüngü hesabına sağlık ve çok sayıda polis güçleri ekibi irsal edildi. Yanık temas iki insan birlikte olay namına mevrut ambulanslarla kaldırıldıkları Karaman Eğitim ve Araştırı Hastanesinde tedavi altına alındı. Göğsüne ve bacağına huruç eden 3 kurşunla yaralanan Zekeriya K’nin esenlik durumunun halen ciddiyetini koruduğu ve kısık bakımda tedavisinin bitmeme ettiği öğrenildi. Hayrettin A’nın ise tedavisinin tamamlanmasının peşi sıra taburcu edilerek gözaltına alındığı bildirildi. – KARAMANShare: