Sezonun son asfalt serim çalışmaları bitmeme ediyor

Sezonun sonuç asfalt serim çalışmaları bitmeme ediyor

ERZİNCAN Erzincan kent genelinde belirlenen ihtiyaçlara göre el hizmet tamirat çalışmalarını sürdürüyor. İhtiyaç mahsus bölgeler ve gelen taleplere bakarak kez restorasyon ve kullanılmamış imara açılan yollarda asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Erzincan Belediyesince, nöbet yenileme çalışmaları dahilinde asfalt çalışmaları mevsim bitimine makul yoğunlaştırdı. Malumat İşleri Müdürlüğü ekipleri eliyle sürdürülen çalışmalarda, Terminal ile Yoğurtlu TOKİ ortada bağlantı sağlayıcı sefer, asfalt serim çalışmalarını tamamlanarak hizmete açıldı. Zir bina ve düzenleme çalışmaları tamamlanan 800 metre uzunluğunda olan yola, 980 ton asfalt döküldü. Vatandaşlar eliyle vahim namına kullanılan yolun, yapılan mücahede ile sürüş konforu ve güvenliği son kademe erdemli ağıl getirildi.

Yeni ümran yolları açılmaya devam ediyor

Erzincan Belediyesi, şehrin bir nice noktasında vatandaşların abat ulaşımını keşfetmek üzere kullanılmamış ümran yolları açmaya devam ediyor. Haber İşleri Müdürlüğü ekipleri akıbet adına Mimar Sinan Mahallesi’nde ast yapı çalışmaları tamamlanan sokakta asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.Share: