Sezdirmeden Evlenmişti… Gebelik Pozları Geldi

Uyanma: Balaban Selçuki, Kiralık Amor, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kızım kabil müstehap dizilerden tanıdığımız Leyla Lydia Tuğutlu’nun Ceyhun Ergin sessiz sert evlendiği ortaya çıktı.

Güzel aktör Leyla Lydia Tuğutlu, çaktırmadan evlenmesi için “Pandemi öncesi İtalya’dahi dünyaevi teklifi almıştım. Geçtiğimiz aylarda da Almanya’da kapalı sayıda davetlinin katıldığı benzeri düğünde evlendik” ifadelerini kullandı.

Şimdilerde 6 aylık gebe olan Tuğutlu’dan karnı burnunda pozlar geldi.

“BİLGİ KİRLİLİĞİ OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Tuğutlu, gebelik sürecine ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

“Kilogram kabul etme korkusuyla yaşamıyorum. İlginç tıpkısı şekilde bedenimle ait tek kor taşımıyorum. Bu konuda çok samimiyim. Aşındırmak yemeyi normalde bile çokça muhip biriyim amma abartmıyorum, daha geçmiş kuşkusuz yiyorsam anca yiyorum. Seçkin dönüş yoga yapıyorum, yürüyorum.

Bulabildiğim gür kitapları okuyorum Hamilelikle ilgili üstelik ne kadar bilgelik kirliliği olduğunu gördüm. Bu dolaşma bana çokça molekül öğretiyor diyebilirim.”

LEYLA LYDİA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu (29 Ilk Teşrin 1989, Berlin), Türk oyuncu, misil ve Miss Turkey 2008 birincisidir

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989’bile Berlin’dahi doğdu. Türk ayrımsız baba ile Alman bir annenin kızıdır. İlkokula Türkiye’dahi başladıktan sonradan piyano dersleri almaya başladı. Nısıf zamanlı olarak konservatuvara devam etti. 5 sene çalgı aleti ve keman dersleri aldı. Bu müddet içerisinde ayrımsız müşabih ajansında çalıştı.

Behiye Dr.Nevhiz Işıl Küçük Asya Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladıktan sonraları konservatuvarı bırakarak, bağlam alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Leyla Lydia Tuğutlu, Miss Turkey 2008 Görk Yarışması’nda bir numara oldu. Tuğutlu, ferah derecede Türki; İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırdı. ATV’da yayımlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Arkası Sıra Kiralık Amor dizisinde İz karakterini canlandırdı. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Sonradan ise Tatlı İntikam dizisinde Akpelin karakterini ve Asalet Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Site Arkandan Gelecek dizisinde Koyu karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayımlanmaya başlayan Kızım dizisinde Candan karakteri ile başrol oynadı.

Leyla Lydia Tuğutlu, 2022 yılında Ceyhun Ergin ile evlenmiştir.

Share: