Sevgilisiyle Aşka Geldi! Yatak Pozu Görüngü Oldu

Survivor 2021 ve Survivor All Star 2022 yarışmalarında vadi düz Batuhan Karacakaya, Ayşe Arslan ile eskimemiş aynı aşka yelkenli açtı.

AŞKA GELDİLER

Karacakaya, sevgilisiyle yatakta amor kırcı azamet verdi. O anları sosyal iletişim araçları hesabından paylaşan Ayşe Arslan fotoğrafa sevgilisini de etiketledi.

Arslan’ın paylaşımını zat hikayesinde yayınlayan Karacakaya ise fotoğrafa ‘Yüzmede yenildi üzgün’ notunu düştü.

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Batuhan Karacakaya’nın yükselişi ise Övünç Tatlıtuğ, Beren Saat kabilinden isimlerle birlikte lüks aldığı Amor-ı Memnu dizisi olmuştur. İki sezon süresince oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin tezyifkâr oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır.

Peşi Sıra Nevmit Ev Kadınları dizisinde azamet almış ve bu dizide da Ayvaz Karakteri ile ekrana geldi.

Batuhan Karacakaya ayrıca beyaz perde filmlerinde üstelik görk almıştır. Amor Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür ‘ün çocukluğunu canlandırdı.

Ekranlardan ayrımsız müddet uzak küsurat canlı oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değiş ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Son yerine Diriliş Ertuğrul ünlü dizide rol alan Batuhan Karacakaya, son yerine Survivor 2022 All Film Yıldızı’da savaşım etti.

Share: