Sessizliğini Bozdu! Oğuzhan Koç’tan Açıklama…

Dernek törenine Oğuzhan Belletici ve Bağ Özdemir çifti da katıldı. Belletici, düğününde giydiği 17 bin 500 liralık ayakkabının gündem olması hakkında konuştu.

“BUNLARIN KONUŞULMASINDA…”

Çalıştırıcı, “Günümüde hep ayakkabılar böyle, bunların konuşulmasında benim açımdan sav bulunmayan. Çokça güzelce tıpkısı düğündü” dedi.

Hayatlarının bildirme bahtiyar gününü yaşadıklarını belirten koşa, “Biz o ahit stresten kemirmek yemeyi unuttuk. Devrisi sabah ‘düğün bitti’ diye birbirimize hatırlatmada bulunduk” şeklinde konuşarak hande attı.

Oğuzhan Çalıştırıcı’un geceye düğünde giydiği ayakkabının tıpkısı benzerini giyerek gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

OĞUZHAN BELLETICI KİMDİR?

Oğuzhan Koç birçok yaşında, nereli; Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde doğdu. Çalıştırıcı, 37 yaşındadır.

1992 Erzincan depremi’nden sonradan ailesiyle Bursa’ya geldi. 2 yıl yaşadığı sitenin mescidi üzere ramazan aylarında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Celal Konservatuvarı Enstrüman Bölümü’nde okudu.

Küçük yaşlarından itibaren manzara sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Antrenör, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Sarayı Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmayan Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde azamet aldı.

Daha önce esasen TV8’birlikte O Curcunalı Füru programında yargıcılar kurulu üyesi olan Koç, 2021’üstelik TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programına yargıcılar kurulu üyesi olarak katıldı. Hakem Heyeti koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ile Misyon Gri bile haremlik etmektedir.

OĞUZHAN KOÇ HUSUSI HAYATI

Oğuzhan Belletici, oyuncu Sargı Özdemir ile evlidir.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Rabıt Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında; Rabıt Özdemir, Türk oyuncu, benzeri ve dansçıdır. 26 Küçük Ay 1992 doğumlu Özdemir, 30 yaşındadır.

Fantastik acıklı dizisi Sana Aynı Giz Vereceğim’deki “Aylin” karakteriyle tanındı. Global arenada önceki çıkışını Birey Zeki ile birlikte lüks aldığı Film Yıldızı TV’birlikte Erkenci Kuş dizisiyle yaptı.

‘Aşk Taktikleri’ ünlü filmle gündemde olan Sargı Özdemir şarkıcı Oğuzhan Belletici ile evlidir.

Share: