Sarıgöl’de okullara spor malzeme desteği yapıldı

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Deneyimsizlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, Sarıgöl ilçesi okullarına spor malzemeleri dağıtımı yapıldı.

Sarıgöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından İlçe Kaymakamlığı koordinesinde yapılan organizasyonla okullara spor malzemesi desteği yapıldı. Tevzi organizasyonunda okullara spor malzemelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Parıltılı ve İlçe Toyluk ve Spor Müdürü Gökhan Sebep tasdik etti.

Sarıgöl’ün okullarının spor faaliyetleri üstüne deli dolu aynı konumda olduğunu işaret fail İlçe Toyluk ve Spor Müdürü Gökhan Saika, “Manisa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün katkılarıyla belirlenen okullara spor malzemesi adına futbol, uçan top, basketbol ve hentbol topu topu dağıtımının birlikte slalom setleri ve antrenman hunilerinin de teyit edildiğini söyledi. Çocuklarımızı sosyal ve sportif hayata hazırlama anlamında önem sunma eden bu malzemelerin dağıtımını yaptığımız üzere mutluyuz. İnşallah spor faaliyetleri üstüne elan büyük projeleri Sarıgöl’ümüze kazandırmaya çalışacağız. Yapılan destekler üzere Deneyimsizlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Yunus Öztürk tutmak için emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Sarıgöl’birlikte öğrencilerin spora yönlendirilmesi için ceht harcadıklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, “Sarıgöl’bile öğrencilerimizin ve gençlerin spora yönlendirilmesi üzerine özel çaba harcıyoruz. Alelhusus öğrencilerimizi acı alışkanlıklardan spor sayesinde da ırak tutabileceğimize inanıyoruz. Sarıgöl’deki öğrencilerimizi aç branşlarda yükselmesini imge ediyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yapılan yatırımı önemsiyoruz” diyerek konuştu. – MANİSA

Share: