Şanlıurfa’da 2 kişinin öldüğü kazanın görüntüleri ortaya imdi

Şanlıurfa’da otomobilin bulaşan kabul etmek için durakta duran belediye otobüsüne arkadan çarptığı ve 2 kişinin hayatını kaybettiği kazanın otobüs kamerası görüntüleri ortaya bundan sonra.

Edinilen bilgiye göre kaymakamlık, sabah saatlerinde Şanlıurfa – Mardin karayolunun Şanlıurfa çıkışında yaşandı. Ahmet Ertem’in kullandığı 63 DC 567 plakalı araba, Harran Üniversitesi uğrunda müteharrik ve gelgeç ahzetmek amacıyla durakta duran Mahmut E.’nin kullandığı 63 SUTAŞ 872 plakalı belediye otobüsüne arkadan çarptı.

Kaza otobüsün kamerasına yansıdı

Otomobilde bulunan Ahmet Ertem ile eşi Şükran Ertem’in hayatını kaybettiği kazanın otobüse ilişkin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde otobüsün durağa yanaşması ve yolcuları indirip bindirmesi ile arkadan alelacele mevrut otomobilin çarpması vadi alıyor. Zedelenmek sırasında yolcuların şişman ayrımsız imtina etmek ve ürkü yaşadığı, sürücüye kapıları açmasını söyledikleri görülüyor. Otobüsten nazil yolcuların telefonlarına sarılarak esenlik ekiplerini aradıkları gözlendi.

Kazanın geçmişi

Edinilen bilgiye bakarak ilçe, Şanlıurfa – Mardin karayolunun Şanlıurfa çıkışında yaşandı. Ahmet Ertem’in kullandığı 63 DC 567 plakalı makine, Harran Üniversitesi amacında etkin ve muvakkat kabul etmek üzere durakta duran Mahmut E.’nin kullandığı 63 KEZ 872 plakalı belediye otobüsüne arkadan çarptı. Kazada yaralanan otomobil sürücüsü ile yanındaki eşi Minnettarlık Ertem, çağrılan ambulanslarla Harran Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi ile Mehmet Akif İnan Yetişek ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Gelişigüzel iki hastanede da müdahale edilen yaralılar kurtarılamadı.

Olay yerine gidince temel ve babasının kazada öldüğünü öğrendi

Kaza dolayısıyla otobüsü onarım yazar görüngü yerinden vira etmek amacıyla belediyeden grup gönderildi. Görüngü namına revan ekipte saha düz tamircilerden Mehmet Ertem, ilçe yapanların temel ve babası olduğunu kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybettiklerini öğrendi.

Cenazeler otopsi amacıyla Şanlıurfa Adli Tababet Kurumu morguna kaldırılırken kazayla ilgilendiren başlatılan sormaca devam ediyor. – ŞANLIURFA

Share: