Safranbolu Belediyesi’nin Spor Kursları Başlıyor

Safranbolu Belediyesi Erdoğan Caymaz Bakir Soy Sop Spor Salonu’nda düzenlenecek 7-17 gözyaşı grubuna yönelik voleybol, basketbol ve masa topu ile 18-65 gözyaşı grubu kadınlara müteveccih egzersiz, tutum, parkur, çeviklik, bilek ve metanet kursları, Teşrinievvel ayının evvel haftasında başlayacak.

Sulh Mahallesi’ndeki spor salonunda ücretsiz kendisine verilecek kursların kaydı, ‘www.sakem.org’ adresinden online yerine yapılabilecek.

Sloganlarının ‘Sağlıklı Hayat için Harekete Geç’ olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Elif Köse, “Bala ve eş vatandaşlarımızın dimdik yaşamasına yardım icat etmek için belediyemizin antrenörü ile başlattığımız kurslar, geçtiğimiz yıllarda vahim ilişki görmüştü. Bakir döl spor salonumuz, bu yıl üstelik kursiyerlerini bekliyor” dedi.

Başkan Köse, “Düzenlediğimiz turnuvalar, çeşitli takımlara ara sıra zamanlarda sağladığımız ulaşım destekleri ve Hanımevi’mizde fahri yoga eğitmeni marifetiyle sunulan ücretsiz dersler kabilinden hizmetlerimizle, Şehremaneti yerine imkanlarımız çerçevesinde sporcunun bilcümle beraberinde olduk. Bu alandaki arz oylumlu hizmetimiz tabiatıyla kim de Erdoğan Caymaz Eskimemiş Sulp Spor Salonumuz. Barış Mahallesi’ndeki salonumuzdan yekpare vatandaşlarımız yararlanabilir” diye niteleyerek konuştu.

Share: