Safranbolu Belediyesi Sefer Çalışmalarına Cevvaliyet Kattı

Safranbolu Belediyesi Bilgelik İşleri Müdürlüğüne merbut Asfalt Yapı Yeri Şefliği ekipleri, kış sezonu öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Haftalık iş programı doğrultusunda zorlu çok mahalle ve caddede asfalt çalışmalarını bitiren ekipler, akıbet yerine Sulh Mahallesi’nde asfalt serimine bitmeme ediyor.

Vatandaşların taleplerini da dikkate aldıklarını belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Sezon tamamlanmadan önceki hedefimiz olan 20 bin tona ulaşmayı planlıyoruz. Ekiplerimiz çalışmalarına vuzuh vermeden bitmeme ediyorlar” diye konuştu.

DAHA YAŞANILIR BİR SAFRANBOLU

Bili İşleri Müdürlüğü’nün düzenlenen ve faaliyet mefhumu gözetmeden çalışması sonucunda hedefe yaklaştıklarını kaydeden Komutan Elif Köse, “Malumunuz önümüz şita. Vatandaşlarımızın günlük hayatlarını normal şartlarda idame ettirebilmeleri için tamlık birimlerimiz canla başla çalışıyorlar. Rastgele ahit söylediğimiz üzere amacımız çokça henüz yaşanılır benzeri Safranbolu. Bu amaçla halkımızın bile destekleri ile iyice işlemler ortaya koyuyoruz” dedi.

Başkan Köse, Barış Mahallesi’nin ardından ihtiyaç duyulan sair mahallelerde üstelik çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Share: