Rabia Soytürk’ten Aşk Açıklaması!

Sabık yıla ‘Bilmem mi’ şarkısıyla mühür vuran, bu yıl da bakir şarkılarıyla yükselişini sürdüren rapçi Sefo, geçtiğimiz akşam Duy Beni dizisinin başrol oyuncusu Rabia Soytürk ile objektiflere takıldı.

Yeniköy’de bire bir mekanda pizza yiyen düet, daha bilahare Maslak’ta Sefo’nun aracının zarfında görüntülendi. Aleniyet sokağa giren ikiliden Rabia Soytürk ürkü olurken, Sefo “Görüngü namevcut” demekle yetindi.

Sefo’nun mekanda yemek yerken Soytürk’le ışık paylaşması de dikkat çekti.

“SEFO İLE ARKADAŞIZ”

Esbak geceleyin Galataport’ta aynı tümen çıkışı görüntülenen Rabia Soytürk, hususi hayatı hakkında konuştu. Sefo ile aşk yaşamadığını söyleyen Soytürk, “Bizi çekmenize çok şaşırdım. Hayatımda birisi var amma bu Sefo değil. Tığ detaylı zamandan beri arkadaşız. O akşam yemeden içmeden alay malay kemirmek yedik” diyerek konuştu.

SEFO KİMDİR?

Sefo ya birlikte nesep ismiyle Seyfullah Sağır (d. 16 Mart 1998, Samsun, Türkiye), Türk rapçi ve hezel yazarıdır. “Bilmem Mi?” isimli Reggaeton tarzı şarkısıyla geniş kitlelerce tanınmıştır.

16 Mart 1998 tarihinde Samsun’dahi doğdu.

Mart 2018’de geçmiş şarkısı Biber Dolması ile saz kariyerine başladı. Şubat 2019’de çıkardığı Poz teklisinden sonraları çıktı müziğe odaklanmaya değişmeyen vermiştir. 18 Nisan 2019’üstelik Up Down teklisini çıkardı.

28 Haziran 2019’da 362 teklisini çıkardı. Bu tekliden bilahare Derdi Ne şarkısını çıkardı. Şarkılarında alelumum pop ritmi kullanır.

21 Gücük Ay 2020 tarihinde Başa Sar adında benzeri tekli yayımladı, şarkının değişik isimleri arasında beatinde Aerro ve Sefo’ya haremlik eden Yase bulunmakta.

RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

Rabia Soytürk, 11 Mart 1996 tarihinde İstanbul’dahi doğmuştur. Ilımlı talim eğitimini Keyif Koleji Hemşirelik Bölümü’nde tamamlamıştır. İlgisi konusunda düzencilik alanında eğitim almaya karar vermiş ve Sadri Alışık Ekin Merkezi’nde temsil ve köpoğluluk üstüne terbiye almıştır. Kameralar karşısına ilk kez ‘Kendilik’ ünlü televizyon dizisi ile güzeşte Soytürk, burada Cansu Dere, Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Dayanabilen Akdülger kabil çevrimli isimlerle racon arkadaşı olmuştur.

RABİA SOYTÜRK FİLM VE DİZİLERİ

Duy Beni (Teşrinievvel, TV Dizisi 2022)

Alparslan: Balaban Selçuki (Esmer, TV Dizisi 2021-2022)

Benim Kadem Melek (Develik, TV Dizisi 2019-2021)

Bağımsız Milletvekili Dünya (Aslı, Sinema Filmi 2019)

Gurur (Süveyda, TV Dizisi 2018)

Gülperi (Veri, TV Dizisi 2018-2019)

Çukurdakiler (Gülcan, TV Dizisi 2018)

Share: