Parti Çıkışı Kız Arkadaşıyla Görüntülendi!

Poyraz Karayel, Istek İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Hangi gibi projelerden tanıdığımız aktör Fırat Çelik, esbak çevrim yaramazlık turunda yakalandı.

“BENİ TEK ÇEKEBİLİRSİNİZ”

Karaköy’bile tıpkı fırka çıkışı yanındaki hanımefendi ile erim vermek istemeyen Fırat Çelik, “Beni yegâne çekebilirsiniz” dedi.

İkili, gelişigüzel görüntülenmekten kurtulamadı.

Çelik, “Hanımefendi yeni sevgiliniz mi?” sorusunu karşılıksız bıraktı.

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

Adlı oyuncu Fırat Çelik, 25 Mart 1981 tarihinde Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgart, Ostfildern şehrinde dünyaya geldi. Ailesi o elan 2 yaşındayken Türkiye’ye dönmeye karar veren ailesiyle alay malay dokuz yaşına büyüklüğünde Tunceli’de yaşadı.

Fırat Çelik’in iki ablası ayrımsız kız kardeşi var.

Tunceli’de altı sene yaşadıktan sonra ailesi ile beraber Paris’e yerleşen Fırat Çelik Fransa’da eğitim gördü. Paris’in banliyösu Champigny-uğur- Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan bilahare Langevin Wallon Lisesi’nde tutum ve yönetimsel bilimler okuyan Fırat Çelik, 19 yaşında babasına muavenet etmek amacıyla say kararı verdi.

Fırat Çelik, Paris’e taşındı ve burada it canlı çokça işin birlikte mankenlik üstelik yapmaya başladı. Sonrasında girdiği benzeri aktör seçiminde Moliere’in Cimri oyununundan benzeri monolog canlandırdı. Raymond Acquaviva Fırat Çelik’i öz okuluna girmeye inandırma etti ve sonunda Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Ayrımsız yıl kadar bu atölyelerde eğitim bilimi gördü. Fırat Polat’in hevesli tiyatro kariyeri 2006 yılında yönetmen Thierry Harcourt ile yollarının kesişmesiyle başladı.

Fırat Çelik, bugüne kadar; Poyraz Karayel, Ikbal İşleri ve Fatmagül’ün Suçu Hangi üzere müstehap projelerde kurum aldı.

Share: