Para Cüzdanı ve ağız dolgusu yaptıran oyuncu Bensu Soral’ın kullanılmamış görüntüsüne takipçilerinden eleştiri geldi

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Aldangıç dizisinde Akın Akınözü, Talat Keder ve Irade Kocaoğlu ile başrol paylaşacak olan Bensu Soral, estetik yaptırdı. Makyaj yaptırdıktan sonradan kamera karşısına geçen oyuncunun sonuç evinsiz görenleri şaşkına çevirdi.

SONUÇ HALİ BEĞENİLMEDİ

Çene estetiği ve dudak dolgusu yaptıran Bensu Soral, makyaj yaptırdıktan bilahare bornozuyla ay karşısına geçerek menzil verdi. Yaptırdığı estetikten ortalık yüz hatları mütebeddil oyuncunun sonuç abes içtimai iletişim araçları kullanıcıları aracılığıyla beğenilmedi. Akibet haliyle toplumsal medyada ruzname olan Bensu Soral üzere “Yüzüne ne yaptırmış öyle” ve “Estetikten yamulmuş” yorumları yapıldı.

İşte Bensu Soral’ın sonuç verimsiz:

ALDANGIÇ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Tuzak, ailesinin kaderini muhavvil zengin ve dallı güllü benzeri aileden intikam almaya ahit etmiş aynı adamın ve tıpkısı zamanda hep haksızlığa yakalanmış olanların intikamını alma hikayesidir. Yıllarca arz mufassal detayına kadar çalışılarak yapılan tahripkâr öç planının karşısında ise düşmanın zeki ve diri kızı olacaktır… Kimin kimi Aldangıç’a düşüreceği ise bire bir bilmeceye dönüşecektir.

İşte Bensu Soral’ın son bilgisiz üzere yapılan yorumlar…

Birçok adlı ismin kadrosunda kayran aldığı Aldangıç dizisinin merakla muhtemel fragmanı yayınlandı

Share: