Önder Somer Sivrioğlu, kendisini çok üzen travmayı ilk kez anlattı

Özel yaşantısı ve ‘MasterChef Türkiye’ aşındırmak yarışmasıyla gündemden düşmeyen önder Somer Sivrioğlu, Katarsis programına konuk oldu. Somer Şef programda hususi hayatına dair can alıcı açıklamalarda bulundu. Sevilen şef çocukluğunda yaşadığı ve zorlandığı anları ilk defa açıkladı.

“ANNEM VE BABAM EGO 5 YAŞINDAYKEN AYRILDI”

Sivrioğlu, “Annem ve babam ego 5 yaşındayken ayrıldı. Bu süreçte tabi ki zorlandığım anlar oldu. Tabi ki zorlandığım zamanlar oldu. Alelhusus annem değil babamla yaşıyordum sıkıntılarımız oldu. Ilginç tıpkısı madde diyeceğim özge çocuklara dahi kat sayı olacağını zannetmiyorum. Özellikle babamın evindeki kavgalar benim çokça hoşuma giderdi” diyerek şaşırttı.

“ÜVEY ANNEM BANA İYİ DAVRANMAZDI”

Sözlerini sürdüren Sivrioğlu, “Sevmezdim yani. Zira üvey annem bana ferah davranmazdı. Bende ona denk yerine ongun davranmazdım. Duygusallık gayret, tabi ki gelişmemiş fiziki şiddete maruz kaldım. Öyle bire bir insandı akseptans ediyorum efsus yani çocuk senin elinde yani henüz inançlı daha mümin doğmak lazım. Çok zorda tıpkısı yavru değildim amma yapmamak geçişsiz.” ifadelerini kullandı.

Share: