Nevşehir spor haberleri | Nevşehir’de Çıkmaz Basketbol Turnuvası başladı

Nevşehir Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yoluyla 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Altını Bayramı zımnında düzenlenen 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası başladı.

Nevşehir Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü aracılığıyla “Daha Dosdoğru Nevşehir” sloganıyla planlı ve gençleri sporla buluşturan etkinlikler çerçevesinde 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Altını Bayramı 3×3 Çıkmaz Basketbolu Turnuvası düzenlendi.

14 gözyaşı gövde dileyen herkese peyda olan turnuvaya kızlar ve erkekler kategorisinde 24 topluluk katıldı. Temas takımın 3 bey ve 1 sakıntı oyuncudan oluştuğu ve aktör tahvil sınırlaması bulunmayan turnuvada müsabakalar Nevşehir Belediyesi Park Yeri Bahçeler Müdürlüğü tarafından halkımızın hizmetine sunulan basket sahalarında ve Nevşehir Hacı Bektaş Iye Üniversitesi örtüsüz kayran basket sahalarında oynanıyor.

Hafta sonu Esentepe Mahallesinde bulunan Cahillik Parkı’nda oynanan açım müsabakası ile başlayan turnuvada dereceye giren topluluk ve sporcular Nevşehir Belediyesi vasıtasıyla sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek. – NEVŞEHİR

Share: