Muğla fen | Bodrum Asarlık ve Bitez bu sezonun arz duluk bölgesi oldu

Türkiye’nin yüz tatil beldesi Bodrum’üstelik seçme sene tıpkı mıntıka öne çıkıyor. Yalıkavak, Türkbükü ve Gündoğan derken bu sene sunma çokça ikbal gören bölgelerin Asarlık ve Bitez semtleri olduğu belirtildi.

Bölgelerin çabucak gelişmesi ve yatırım fırsatlarının artması ile bile konut seçenekleri birlikte tıpkısı tezce çoğalma göstermeye başladı. Mandalina bahçeleri içerisinde hem şehre mümasil hem üstelik köy hayatı aylamak isteyenler Bitez’i yeğleme ederken çarçabuk yan koyda vadi kayran Asarlık dip ise tabii kliması, koskocaman deniz manzarası ve tarihi ile mest ediyor. Sakat dönemlerdeki ismi Ağaçlı olan Asarlık ve Bitez bölgesinde yaşayanlar asude ve sessiz aynı hayattan 10 an içerisinde coşku üzere merkeze ulaşabiliyorlar.

“Bu sezon ünlüler de Bitez ve Asarlık Bölgesi’ni tercih etti”

Türkiye’birlikte adlı isimlerin birlikte envestisman üzere tercihi olan Bitez ve Asarlık bölgesi, ayak topu, çalgı aleti, televizyon ve gelişim dünyasından dahi birçok isme hem aile sahipliği hem üstelik proje sahipliği yapıyor. Bu bölgelerde birçok mekanın ve ev projesinin kurumsal iletişimini yürüten İrem Ferişte; ” Sezen Katarakt, İskender Paydaş, Şevval Sam, Sıla ve Tuncay Makro kabilinden benzeri haddinden fazla kalburüstü ismin dahi yatırım için tercih ettiği bölgelerde, Halit Yağcıoğlu, İsmail Gülle, Selahattin Polat, Tuncer Akar ve İlhami Yazar kadar gelişim insanlarının üstelik konut projeleri mevcut. Pandemi dönemi ile alay malay mütezayit nüfus kesafeti ve gidiş geliş sebebi ile Asarlık ve Bitez bölgeleri hem merkezi hem de sessiz ve rahat olma özellikleri yüzünden yatırımcıların berenarı ilgisini çekerek kafe ve aşevi sektöründe da oldukça yatırım aldı. Kağan Altun, Mehmet Aslantuğ, Ajda Pekkan, Oktay Memba ve Başka Özpirinççi kabilinden tıpkısı çok adlı ismin yol uğrağı mekanları olan Sarnıç Beach, Balıkçı İsmet, Vamos Aşevi, Asamble Restoran, Bitz Bodrum üzere yerel işletmelerin dışında Adana İl Sınırı, Tike Aşevi, Köşebaşı Aşevi kabil zincir markalar da bölgelere yatırım yaptılar. Bölgede benzeri zamanda Türkiye’nin yeryüzü gür okulları bile kâin. bununla birlikte Türkiye’nin arz bereketli kolejleri de bu bölgede okul açtı. Elhasıl Asarlık ve Bitez akıbet dönemde Bodrum’un genişlik haddinden fazla tercih edilen bölgesi oldu” diyerek konuştu. – MUĞLA

Share: