Müge Anlı’da Aranıyordu… Lina’nın Ölümü Sonrası Yepyeni Gerçekler!

Müge Anlı ile Şekerli Anif programına katılan Melissa ve Abdurrahman çifti, eşinden boşanmış olan Melissa’ya cebren fuhuş yaptırmak için kaçırılan 2 ve 3 yaşlarınıdaki iki kızlarını arıyorlardı. Melissa ve Abdurrahman’a cemaziyelevvel şiddetli bili ulaştı.

Ayladır kaybolma adına aranan 3 yaşındaki Lina, işkence ile öldürülüp buzdolabına konulmuş halde bulundu. Dem donduran vahşetle ait 3 gönül gözaltına alındı. Zanlılar adliyeye gönderme edilirken, cesedi teşhis eden babaannenin alattıkları dem dondurdu.

Lina’nın ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 çirkin adliyeye sevk edilirken, babaanne Hatır Erbay, Gaziantep Adli Tababet Kurumuna gelerek torunun cesedini canlandırma etti.

Daha sonraları açıklamalarda mevcut Sevgi Erbay, Lina’ya yapılan ezinç izlerini bir tane biricik anlattı. Yaşanan vahşeti bağırarak anlatan babaannenin anlattıkları koku dondurdu:

“GELIŞIGÜZEL YERİ SIMSIYAH OLMUŞ”

“Çocuğun bilcümle vücudunda sigara izleri var. Değme yeri simsiyah mosmor reşit. Mahmul şişlik, infilak etmek üzereydi. Kızı boynundan tutup sallamışlar, boynunu kırmışlar. 2 aydan fazladır cesedi koyu dondurucuda duruyormuş. O anneleri Melisa’yı asın. Bunu anneleri Melisa, Mehmet Aksoy, Gamze, Kiraz bilcümle bu arada yaptı.”

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığınca ölçülü soruşturma kapsamında Şahinbey ilçesindeki bir adrese cerrahi müdahale düzenleyen İl Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Şube Müdürlüğü Kıya Bölüm Amirliği ekipleri, evde kontrol yaptı.

Aramada koyu dondurucuda bir süredir bekletildiği memul ve 3 yaşında olduğu değerlendirilen aynı kız çocuğuna ait naaş bulundu. Soruşturma kapsamında 3 gönül yakalandı.

O bebeğin kimliği herkesi ayrımsız öğün daha yıktı. O ceset, Atv’da yayınlanan Müge Anlı ile Şekerli Kaba programına katılan ana Melisa ve bozuk kocası Abdurrahman Erbay’ın aylardır aradıkları zayi kızları Lina’nın camit bedeniydi.

Genç kadına fuhuş yaptırmak üzere alıkonulan çocuklardan 1.5 yaşındaki Naime de canlı yayına telefonla katılan tıpkı kadının evinde bulunmuştu.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Fasıla 1973 yılında İstanbul’da zade, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir.

MÜGE ANLI KARİYERİ

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kıymetiharbiye Başmaklık Üniversitesi Içtimai Bilimler Enstitüsü’nde ünsiyet üzerine yaptı. Göstergeç hayatına evvel adına magazin alanında başlayan Anlı, farklı tıpkısı magazinci Şenay Düdek’le Sınır D’de yaptığı Güzel Güzel ünlü magazin konusunda sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bire bir program yaptı. Bir sezon gelişigüzel program yaptıktan bilahare, tıpkı programa Şenay Düdek ile Çarpışma Muazzez FOX Türkiye’dahi, Müge Anlı ise Pakize Suda’yla Geçek D’de devam etti.

Güzel Dobra’da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’üstelik yayınlanan kendine ilişkin Müge Anlı ile Lezzetli Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni mahsus olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Gene Tatlı Anif’in dışında, 2010 monitör sezonunda, henüz önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Kadar ünlü programla bir formatta ayrımsız programı atv’da sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var ünlü programda, yaşadığı muhtelif olaylardan âlem yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler misafir edildi.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

Müge Anlı evlidir. 2008’üstelik gazeteci Hüccet Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Müge Anlı, 2022’nin yaz aylarında İstanbul Güvenlik Ofis Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

Share: