Metrukiyet İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu!

‘Bayram’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Aynı Endişe Olsam’ gibi dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Sessiz ötümsüz evlenen ikili hakkında azrail bire bir sav ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Alay Malay çekilmiş fotoğraflarını de kaldırdı.

Ayrılık iddiasının peşi sıra Burcu Binici’den geçmiş izah geldi.

“FEVRİ DAVRANDIK, TARTIŞTIK”

2.Sayfa’ya konuşan Binici, “Yeni eve taşınırken boya yüzünden çekişme ettik. Eşya uydurmak, kabul etmek dahi balaban strese soktu bizi. Bire Bir bile konusunda eş sahibi kandırdı. Bu nitelik da bizi üzdü. Fevri davrandık, tartıştık. Amma toparlarız” açıklamasını yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelen Burcu Binici, benzeri süre doğduğu meydan olan Erzurum’dahi büyümüştür. Babasının işi nedeniyle farklı şehirlerde seyretmek zorunda mütezayit Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Kerem Akarsu İşleri’nde memur adına görev işleyen babasıyla gelişigüzel Aydın’a güzeşte Burcu Binici, geçmiş,itidalli ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok kıtipiyoz yaşlarda dansa ve müziğe zül salan ünlü beniâdem, lüks eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden çıkışlı olduktan sonradan babası Yine Erzurum’a tayin olunca Özel benzeri bankanın Erzurum Forma Şubesi’nde 6 kamer büyüklüğünde çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önceki doğuda ilaç mümessilliği ve dansçılık kabilinden haddinden fazla ayrımlı işlerde çalıştı.

Rum Ateşi’ndeki benzeri sarıklı tarafından keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Tıpkı sene kadar Anadolu Ateşi’nde raks etti. Daha sonradan 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bir Endişe Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak geçmiş sıra filminde oynamış oldu. Sonrasında Saraka dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici detaylı zamandır gelişigüzel dizide kayran almıyor.

Share: