Mehmet Mualla Erbil’den yıllar sonra gelen hıyanet itirafı Buket Aydın’ı şaşırttı: Bu yedekleme dürtüsü bence

Hastalığının ardından yeniden toparlanan ve ekranlara çıkmaya başlayan adlı şovmen Mehmet Yüksek Erbil, Vukuf Küresel ekranlarında Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan Karşı Karşıya programında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Evliliklerinde çok sorumluluk yaptığını belirten ünlü komedyen, bilcümle poligam olduğunu söyledi. Erbil, “Çokça aşıktım tıpkısı eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım bilahare aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence” diye şaşkınlık yarattı. “İlk eşime haddinden fazla kova oldum, 20’li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim” diyen Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“EVLİLİKLERİMDE HATALAR YAPTIM”

“Nişanlıydık, rahmetlik babası hakimdi, ağabeyiyle ayrımsız odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o üstelik benimle aynı oyuncak üzere oynardı. Bilcümle çokça eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Bari yapmasaydım dediğim oldu. Çokça aşıktım bire bir eşime, akşam rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonradan nısfınnehar gider aldatırdım.

“BENCE BU YEDEKLEME DÜRTÜSÜ”

Esas ata sevgisi tek görmedim gibi bir özdek. Bu yedekleme dürtüsü bence. Kişi kendime çözdüm bunu. Sedef’le evliyken serencam eşime bakraç oldum. Ona çok hükümsüzlük ettim. Başıma hangi geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. Öyle bir karakteri namevcut. Şimdi evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çokça butlan ettim. Akıbet eşimle birlikte tıpkısı şeyler başıma geldi. Onunla dahi hıyanet yüzünden boşandık.”Share: