Manisa’da gidiş geliş kazası: 2 geberik 5 yaralı

Manisa Balıkesir Karayolu’nun İlyaslar Kavşağında 2 aracın çarpışması sonucu 2 gönül öldü 5 kişi bile yaralandı.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesine sınırlanmış İlyaslar Mahallesi Kavşağında sabahleyin 07.30 sıralarında meydana mevrut gidiş geliş kazasında 2 çevirgeç çarpıştı. A.H. (47) idaresindeki Balıkesir plakalı araç ile tempo halindeyken Ö.K. (47) idaresindeki Manisa plakalı araçla çarpıştı. Kazanın ihbar edilmesinin arkası sıra görüngü namına haddinden fazla sayıda bitirmiş, havza trafik, afiyet ve itfaiye ekipleri atıf edildi.

Kazada Balıkesir plakalı komütatör sürücüsü A.H. (47) ve vesile içerisinde palyatif yerine mevcut Ş.Y. (30) isimli kişiler dirimlik tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralandı. Manisa plakalı aracın sürücüsü Ö.K. (47) ve araçta arızi olarak bulunan F.Y. (48) ve F.G. (48) isimli eşhas yaralandı. Manisa plakalı araçta mevcut F.B. (79) ve R.A (64) isimli kadınlar ise olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay durumunda 2 gönül hayatını kaybettiği kazada yaralan 5 hayat de önce müdahalelerinin arkası sıra ambulanslarla Akhisar’daki Mustafa Kirazoğlu Izzet Hastanesi ve özel tıpkı hastanede otama altına alındı.

Kaza nedeniyle Manisa Balıkesir Karayolunda bire bir süre aksayan gidiş geliş ekipler tarafından kontrollü benzeri şekilde sağlandı. – MANİSA

Share: