Live From Konya Fest’e Yıldız Tilbe Damgası

Live From Konya Fest’in ilk gününde konserler dinç müzisyen Osman Delice ile başladı. Ekim ayında kişi yazdığı şarkıları müzikseverler ile buluşturacak olan Osman Mecnunca önce konserini memleketi Konya’da verdi.

Festival Gökcan Sanlıman performansı ile bitmeme etti. Seyirciler Gökcan Sanlıman’a isminin yazılmış olduğu Konyaspor forması ödül etti.

“ONLARI GÜLER YÜZLERİYLE HATIRLAMALIYIZ”

Sonuç dönemin öne çıkan müzisyenlerinden Tuğkan kullanılmamış tarz heyecanını Live From Konya Fest’te seyircisi ile paylaştı. Bugün yayınlanan “Özledim” şarkısını ilk kez sahnede söyleyen Tuğkan, kaybettiğimiz topçu Ahmet Sakat ve müzikçi Saygınlık Şener’i “Onları güler yüzleriyle hatırlamalıyız.” diye niteleyerek andı.

FESTİVALİN İLK GÜNÜNÜN FİNALİNİ YILDIZ TİLBE YAPTI

Festivalin önce gününün finalini Talih Tilbe yaptı. Binlerce kişinin izlediği artist, söylediği şarkılar ve kışlık stili ile de dikkat çekti. Konseri boyunca durumunda hiç durmayan Nasip Tilbe’ye Konya adeta koro oldu.

Zat uyarladığı gri tulumu ile sahneye çıkan Tilbe, “Ego bilcümle çokça üşüyorum.” diyerek montunu ve evde üstelik kullanılan botlarını giymeyi boşlama etmedi.

Konyalılar bu hafta sonu Live From Konya Fest kapsamında farklı sanatçıların konserlerinde buluşmaya devam edecek.

Live From Konya Fest Programı;

– 7 Ekim 2022 Cuma – Kahkaha Mehan, LVBL C5, Eypio, Süpürge Otu Arar.

– 8 Teşrinievvel 2022 Cumartesi – Kardelen, Medih Şener, Tan Taşçı.

– 9 Teşrinievvel 2022 Alışveriş – Batu Akdeniz, Can Gox, Gripin, Teoman.

Share: