Kişmiri yollarında durum

Yağız yollarının imal, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde okkalı gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün kat durumu bültenine göre, Ankara Yer Otoyolu’nun Batıkent- İstanbul kavşaklarındaki K18 Batıkent Kavşağı’nın İstanbul istikametindeki köprüde genleşme derzi onarım çalışması sebebiyle bu yönde erişim cem kolundan gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun Balıkesir Mağrip ile Savaştepe kavşakları 13-15. kilometrelerinde hizmet-tamir çalışması zımnında İstanbul yönü salim abdestbozan trafiğe kapatıldı.

Kuzey Marmara Otoyolu Işıklar Kompost Kavşağı kollarında hizmet tamirat çalışmaları yapılacak. Bu kesimde sürücülerin trafik belen ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Gaziantep- Şanlıurfa Otoyolu’nun Birecik Kavşağı- Fırat Viyadüğü kesimi 2-7. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları zımnında Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak muvasala Şanlıurfa istikametinden kontrollü sağlanıyor.

Aydın- Denizli Otoyolu Projesi kapsamında hesaplı icraat nedeniyle yolun 113-114. kilometreleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararıyla dil trafiğine kapatıldı. Bu kesimde muvasala kasaba yolundan bitmeme ediyor.

Kayseri- Niğde yolunun 57-63. kilometrelerinde hizmet, tamirat ve asfalt çalışması, Fethiye Söğüt yolunun 0-9. kilometreleri ile Sivas-Kangal- Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt sathi şümul çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik bel ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Vezirhan-Gölpazarı yolunun 22-25. kilometrelerinde el tevsi çalışmaları cihetiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Kars- Kağızman yolunun 18-19. kilometrelerinde imal çalışmaları nedeniyle sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor.

Share: