Kırşehir Futbol Kulübü Başkanı Torun, destek çağrısı yaptı

TFF 2. Yığın Kırmızı Kadro ekiplerinden Kırşehir Futbol Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, kentte herhangi bir kesimin takıma cemaat çıkması gerektiğini söyledi.

Neşet Ertaş Firez ve Konferans Merkezi’nde matbuat toplantısı düzenleyen Torun, futbolda adaletsizliğin önüne geçilmesi için hakem seçimine dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Sarıyer ve Ankara Çıpa Spor karşılaşmalarında ofsayt kuralının hatalı uygulanması nedeniyle butlan yaşadıklarını savunan Torun, “Seyirciyi heyecanlandıran akış ayak topu oynatıyoruz. Bu süreci de aynı hisse senedi olarak görmekteyiz. Ancak TFF ve Dalan Yargıcı Kurulunu hakkaniyetli hakemler amacıyla fariza almaya nida ediyoruz.” dedi.

Oynadıkları 5 maçta galibiyet alamadıklarını hatırlatan Torun, koruyucu çalıştırıcı ile yola devam ettiklerini, atak ayak topu oynayan benzeri topluluk olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Takımı ayakta ağrımak için maddi ve manevi savaşım ettiklerini nâkil Torun, “Kırşehir’da ayak topu takımına hisse senedi insanları ve bürokratlarımız destek olmalı. Kırşehir Futbol Kulübü bizim değil şehrin takımı. Toplumun temas kesiminin üstelik bindi sunması gerekiyor.” diye konuştu.?????

Share: