Karaman’da olağanüstü anları! İki husumetli yaşlı koca sokakta karşılaşınca birbirine bıçak ve cebe çekerek uğraş etti

Korkunç görüngü, evvel saat 09.50 sıralarında Fenari Mahallesi 293 Sokak’ta yaşandı. İddiaya bakarak, tıpkısı köylü oldukları öğrenilen ve aralarında sövme etme meselesi yüzünden antagonizm mevcut Zekeriya K. ile Hayrettin A. (58), çarşıda karşılaşarak tartışmaya başladı. Değme iki nüfus arasında yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmemesi için tanıdıkları araya girerek tarafları ayırdı.

SİLAHLA VURULUNCA BIÇAKLA HASMININ ÜZERİNE SALDIRDI

Husumetli olan Zekeriya K. ile Hayrettin A’nın birbirlerine bıçak ve silahla saldırarak yaralamasının dehşete düşüren görüntüleri ortaya imdi. Tıpkısı gelişim yerinin asayiş kamerasına yansıyan görüntülerde, olayın yaşandığı sokak üzerindeki evine kaldırımdan yayan gitmekte olan Hayrettin A., aynı sokakta sefer ortasında giden husumetlisi Zekeriya K. ile karşılaşarak tartışmaya başladı. İkili arasında tartışma devam ederken, Zekeriya K., belinden bıçağı, Hayrettin A. da belinden tabancayı çıkararak Zekeriya K.’nın göğsüne çığlık etti. Zekeriya K. da o anda elindeki bıçakla Hayrettin A’nın üzerine yürüdü. O sırada arka arka kaçmaya çalışan Hayrettin A. ise otopark halindeki otomobile çarparak yere düştü. Zekeriya K., yere düşen Hayrettin A’ya elindeki bıçağı saplamaya başladı. Göğsünden vurulan Zekeriya K., kısa ayrımsız müddet zarfında yere yığıldı. İki yaşlı adamın cidal ettiği tam sokaktan geçmekte olan iki vatandaşın cebe sesi üzerine fenomen yerinden kaçtığı görüldü.

2 EL DAĞ ETTİKTEN SONRA SİGARASINI YAKTI

Hayrettin A., silahla göğsünden vurulduktan sonradan yerden kalkamayan Zekeriya K’nin başına gelerek evvel ayağına sonra bile göğsüne birer el henüz ateş etti. Silahını beline koyan Hayrettin A., henüz sonralari yere sakıt sigara paketinden çıkardığı sigarayı yakarak yaralının başında içmeye başladı. Bacağı, kolu ve akıl bölgesinde bıçak yarası olan Hayrettin A., evinin önüne giderek polisi beklemeye başladı.

SİLAHLI SALDIRGAN GÖZALTINDA, BIÇAKLI SALDIRGANIN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Çevredeki vatandaşların bilgi vermesiyle görüngü yerine esenlik ve çokça sayıda polis ekibi atıf edildi. Yaralı seçme iki insan üstelik olay hesabına gelen ambulanslarla kaldırıldıkları Karaman Terbiye ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına makbuz. Göğsüne ve bacağına çıkma fail 3 kurşunla yaralanan Zekeriya K’nin keyif durumunun halen ciddiyetini koruduğu ve vahim bakımda tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Hayrettin A’nın ise tedavisinin tamamlanmasının peşi sıra taburcu edilerek gözaltına alındığı bildirildi.Share: