Karaca yollarında kapsam

Kişmiri yollarının imal, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde korkulu gidilmesi, trafik meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı restorasyon çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle seçme çağ 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala diğer istikametten iki yönlü sağlanıyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü imal çalışmaları sebebiyle İzmir istikametinde esen abdestbozan trafiğe kapatıldı. Bu kesimde muvasala değişik şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla Ankara istikametinde muvasala kontrollü bitmeme ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı imal çalışmaları cihetiyle 15.15-16.15 saatlerinde ulaşım kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki yapım çalışması zımnında erişim mukassem yolun bire bir bölümünden iki taraflı sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı seviyeli munsap çalışmaları dolayısıyla muvasala kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel istila imal çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik bel ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde güreşçi köprüsü bakım ve onarım çalışmaları yapılacak. Bu nedenle defa trafiğe kapatılarak, sürücüler almaşık güzergah olarak Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde şev temizliği ve polat apışlık aplikasyon çalışması nedeniyle saat 18.00’e büyüklüğünde posta güdük mütemadi aralıklarla trafiğe kapatılarak, erişim yegâne şeritten kontrollü devam edecek.

Share: