Karabük’ten kısa güdük

Karabük Valisi Fuat Gürel, Eflani ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla bire bir araya gelerek talepleri ve sorunları dinledi.

Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Rum Lisesinde gerçekleşen toplantıya, Ilbay Gürel’in birlikte Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, İl Açıkgöz Komutanı Somurtkan Sim, İl Inanma Müdürü Kıymetiharbiye Yırtar, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Mehmet, İl Genel Divan üyeleri Ahmet Çalıştırıcı ve Mesut Işıklı, hava müdürleri, mahalle ve karye muhtarları katıldı.

Vali Gürel, yatırımcı gelgel müdürleri tarafından Eflani ve köylerinde yapılan, yapımı süren ve biten çalışmalarla ilgili bilgelik aldı, mahalle ve karye muhtarlarının istek ve sorunlarını dinledi.

İl Müftüsü Aksu’dan Ilbay Gürel’e ziyaret

Vali Fuat Gürel, Camiler ve Kült Görevleri Haftası zımnında İl Müftüsü Ercan Aksu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Aksu, ziyarette, hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgili vukuf verdiği Vali Gürel’e günün anısına pusula hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürel, Katarakt gözetiminde tam diyanet görevlilerinin haftasını kutladı.

Safranbolu’da arızi geçitleri kırmızıya boyandı

Safranbolu ilçesinde, İçişleri Bakanlığınca “Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında program düzenlendi.

Kaymakam Şaban Ardıl Yazıcı ile Belediye Başkanı Elif Köse, Sadri Artunç Caddesi’nde trafikte yaya önceliğine dikkati dercetmek ve güdücü duyarlılığını tasarruf etmek amacıyla gerçekleştirilen programda, öğrencilerle yaya geçidini kırmızıya boyadı.

YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı Altınöz, asfalt çalışmalarını inceledi

SELIM Fırka İl Başkanı İsmail Altınöz, Ovacık ilçesi Boyalı-Küçüksu arasındaki ısıdam asfalt çalışmalarını inceledi.

İl Umumi Meclis Başkanı Ahmet Sözen, YANLIŞSIZ Öğür Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Delimsirek ve İl Genel Divan üyeleri Ahmet Mecmu ve Halil Okumuş’la birlikte çalışmaları durumunda inceleyen Altınöz, çalışanlara kolaylıklar diledi.

SELIM Parti Karabük Teşkilatı, Eflani’de vatandaşlarla buluştu

SELIM Parti Karabük Teşkilatı’nın “Yüz Yüze 100 Dönem” programı, Eflani’de bitmeme etti.

Milletvekili Cumhur Ünal ve düzenleme mensupları, program kapsamında Şenyurt, Karlı, Gökgöz, Akören, Koltucak, Mülayim ve Halkevli köylerinde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Mebus Ünal’a, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Umumi Heyet Üyesi Ulvi Özdemir, İl Genel Meclis Üyesi Mutlu Işıklı ve düzenleme mensupları haremlik etti.

Share: