İşte Türkiye’nin Arz Iyice Kızı

Ülkemizi yurt dışında temsil ika hakkını elde edecek ve 2022 Türkiye görk kraliçesi olacak insan, 20 finalist arasından imdi. İlk etapta finalistler arasından oylama ile nısıf finale kalan 10 yarışçı seçildi. Podyumda kısa ayrımsız telaki ardından kazanan bile galiba oldu. Bu senenin birincisi Nursena Iş oldu.

Miss Supranational 8 dalavere Selin Erberk Gurdikyan oldu. Miss Universe 5 Kolpo Aleyna Matrak oldu.

Miss Turkey 2022 finalistlerinin galiba olmasının peşi sıra, görk tacını kazanan müsabık mahsus oldu. Miss Turkey finalinde dereceye girip birinciliği kazanan Nursena Çalışma için aramalar atiklik kazandı. Olur Nursena Faaliyet kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Nursena Mesai hakkında alçalma edilenler birlik detaylar…

NURSENA FAALIYET KİMDİR?

Miss Turkey finalisti Nursena Faaliyet, 24 yaşında ve 1.80 boyundadır. Nursena Çalışma, Mimar Sinan Üniversitesi Mimari bölümü mezunudur.

Miss Turkey yarışmasına yalnızca 1 Familya 2022 tarihinde 18 yaşını doldurmuş, 27 yaşından basit olan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, hiç mücerret ve çocuğu idmansız dinç kızlar katılabilir. Bu sebeple Nursena Emek’ın evli olmadığı düşünülüyor.

Share: