İş adamı Çebi, Karabük TSO başkanlığına adaylığını açıkladı

İş adamı Adnan Çebi, ekim ayında yapılacak Karabük Tecim ve Sanayi Odası (KTSO) başkanlığına aday olduğunu bildirdi.

Çebi, kent merkezindeki ayrımsız restoranda düzenlediği matbuat toplantısında, ekimde yapılacak KTSO seçimlerinin kente iyi olması temennisinde bulundu.

Kendi iz grubundan başkanlığa aday olduğunu nâkil Çebi, “Üyelerimizin teveccühüyle grubumuzdan çıktığım takdirde, Tanrı nasip kıymetiharbiye divan üyelerimiz bile makul görürse Karabük Tecim ve Endüstri Odası Başkanlığına adayım. Tecim ve sanayinin Karabük’te gelişmesi üzere arz hoşur pres ile arz şişman işletme beyninde ayrımlılık gıyaben bakım edeceğimizi bildirmek isterim. Şimdiden tekmil üyelerimize destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

Başkan seçilmesi halinde yapacağı projelerden bahseden Çebi, şunları kaydetti:

“Filyos Limanı ile ilgili devam eden projelerimiz var, onların devamını getireceğiz. Kardemir’in ve haddecilerin kâh sorunları var, onlarla ilişkin görüşmeler yapacağız. Karabük hemen Kardemir’den ve haddecilerden ibaret değil. Burada epey esnafımız de var. Onların de haddinden fazla ayrı ayrı sorunları var. Karabük’ümüz temelli barhana alıyor. Onlarla ilgilendiren neler yapabiliriz, onlara bakacağız.”

Çebi, bire bir gazetecinin “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ‘Yönetimde tüvana kadınları göz uğrunda bulundurun.’ çağrısını hesabına getirecek misiniz?” sorusuna, “Ekibimizi görüyorsunuz, Begüm Bayan zat dalında ferah amal başaran hem mimar hem iş insanı. Tığ ekibimizi filhakika anca oluşturuyoruz. Meclis adayı olan arkadaşlarımızın bütünü genç, canlı, sabık dönemden birlikte bütünü deneyimli. Hepsi dahi öz dalında ferah hisse senedi insanları.” cevabını verdi.

Share: