IQOS Popüler Ürün

Elektronik sigara birçok faydası ile tütün firmaları için popüler bir hedef haline gelmiştir. Ancak bu makale, bu ürünlerin kullanımını çevreleyen etik sorunları inceleyecek ve bu cihazlardan birini kullanırken alınması gereken önlemlerin bir listesini sağlayacaktır.

Elektronik sigara, içi sıvı dolu kartuşları solunabilir bir buhar veya buğuya dönüştürmek için tasarlanmış bir tür buharlaştırıcı cihazdır. Bu cihazlara geniş çapta erişilebilir ve hem nikotin hem de THC ve CBD gibi diğer psikoaktif kimyasalları sağlayabilirler.

Elektronik sigaralar hakkında:

Dünyadaki yeni bir trend, sigara içmekten e-sigara ile elektronik sigaraya geçerek sigarayı en aza indirmektir. E-sigara kullanan birçok kişi, sigarayı tamamen bırakmak veya en azından tütüne olan bağımlılıklarını azaltmak istedikleri için bunu yapıyor. Yüksek hacimli vaping pazarına şu anda iki lider rakip hakimdir: Juul ve iQOS.

IQOS Iluma prime en yenilerden biridir.

Elektronik sigaralar geleneksel sigaralara göre daha az zararlıdır. Tütün, katran veya kansere neden olan diğer zararlı maddeleri içermezler. Sigarayı bırakmanın sağlıklı ve etkili bir yoludur.

Elektronik sigaralar son zamanlarda dünyayı kasıp kavurdu. Geleneksel sigara tiryakileri, sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için bu cihazları kullanır ve her nefesin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilirler.

Elektronik sigara, tipik olarak nikotin, tatlandırıcılar ve propilen glikolden oluşan sıvı bir çözeltiyi buharlaştıran bir cihazdır. Bir ağızlık (kartuş), çözelti içeren bir tank ve bir atomizer ile sigara şeklindedir. E-sigara ayrıca kullanıcıya pil seviyesini ve cihazında kalan sıvıyı gösteren bir LED ekrana sahiptir.

Elektronik sigara kullanmanın geleneksel sigaralara göre avantajları, katran veya ikinci el duman üretmeyerek sağlık risklerini azaltma yeteneğinin yanı sıra tütün çiftçileri için bir ikame olarak kullanım potansiyelidir.

iQOS terea ve iQOS iluma prime, daha hızlı ısınma süresi ve özelleştirilebilir ayarlarla birlikte elektronik sigaranızın sıcaklığını düzenlemek için “ısı eğrisi” ayarları gibi yeni özellikler; geleneksel yanıcı sigaraların aksine bu ürünler zararlı sigara dumanı veya külü yaymazlar.

Elektronik sigaralar tüm dünyada giderek daha popüler hale geliyor. Tütün sigaralarından daha ucuzdurlar ve birçok avantaj sağlarlar. iQOS en popüler markalardan biridir çünkü sigara içenler elektronik sigara ile daha sağlıklı alışkanlıklar edinebilir.

İki ana elektronik sigara türü vardır: bir ucunda ısıtma elemanı bulunan küçük bir silindire benzeyen IQOS terea ve soluduğunuzda ısınan uzun ince bir şekle sahip Juul.

Geleneksel sigaraların kansere neden olduğu kanıtlanmış olsa da, elektronik sigaralar karbon monoksit, katran veya partikül madde gibi zararlı yan ürünler üretmez.

Bu cihazların en önemli yararı, sigara içenlere alışkanlıklarından vazgeçmek isteyip istemedikleri konusunda bilinçli bir karar verme fırsatı vermeleridir.

Elektronik sigaralar veya e-sigaralar, sadece sigaraya popüler bir alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda reşit olmayanlar arasında sigara içme düzeylerini düşürmeye de yardımcı olur.

Elektronik sigara, kullanıcılar tarafından genellikle nikotin, tatlandırıcılar ve propilen glikol içeren sıvı bir çözeltiyi buharlaştırmak için kullanılabilen elektronik bir cihazdır. İşlemde tütün yanması yoktur. Fiziksel inhalasyon eylemi, aktif bileşenler olarak nikotin ve propilen glikol ile inhalasyon için aerosoller ve buhar oluşturur. Nikotin içeren buharlaşmış sıvıları eğlence amaçlı teneffüs etmek için sigara, puro ve pipo gibi geleneksel tütün ürünlerine bir alternatif sunar.

Elektronik sigaraların sağladığı birçok avantaj vardır, bunlar şunları içerir:

* Daha yumuşak tat * Sigaradan kaynaklanan sağlık riskleri daha düşük * Duman emisyonu yok * Dumansız ortam

Şu anda en popüler e-sigara markası, insanların geleneksel sigara içme yöntemlerinden elektronik sigaraya geçiş yapmasına yardımcı olacak bir cihaz olarak pazarlanan Juul’dur.

Share: