Hem sevgilisini çarpma etti, hem manevi tazminat davası açtı

İzmir’birlikte eş arkadaşıyla yaşadığı tam tensel istismara maruz tarz zedelenmek edildiğini müstakbel süren 25 yaşındaki Ceylan’e sevgilisi tarafından manevi tazminat davası açıldı. Eski eş arkadaşından şikayetçi olan genç kız, “Ego bu şahsın bana yaşattığı acıların karşılığı olarak ukubet almasını istiyorum. 6 aydır değme çevrim yaş döktüm ben” dedi.

Adana’de aktif 25 yaşındaki Ceren Sarıkçı (25), 5 sene geçmiş Yapı ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonradan Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, Onur K. (22) ile tanıştı ve canan oldu. Koşa, henüz sonra İzmir’e yerleşti ve burada alay malay yaşamaya başladı.

1 buçuk yıl boyunca Değer K. ile aksata faal Sarıkçı, iddiaya göre bu süre ortamında bir nice defa eşeysel istismara ve ruh bilimsel şiddete maruz kaldı. Saygınlık K.’nin ruhsal şiddetlerine üzeri eğen Sarıkçı, akıbet adına 17 Mart 2022’da kaldıkları apartta Öz Saygı K. eliyle tensel istismara maruz eşkal çarpma edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran güre kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

Darp raporu aldı, şikayetçi olamadı

Olay namına gelen ekipler Sarıkçı’yı Saygınlık K.’nin elinden kurtarıp ambulans ile hastaneye kaldırdı. Darp raporu düz güre kız, Öz Saygı K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. marifetiyle yıldırma edildiği üzere karakolda ayvaz arkadaşından şikayetçi olamadı.

Olaydan 3 hafta sonradan Adana’ya ailesinin yanına gelen Ceren Sarıkçı, güzeşte kamer ailesinin de desteğini alarak Saygınlık K.’den yeniden şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üzerine Öz Saygı K. birlikte Sarıkçı üzerine cebin tazminat davası davası açtı.

“Zılgıt edildim, şikayetçi değilim dedim”

İhlas Malumat Ajansı’na konuşan Ceren Sarıkçı, Değer K.’nin kendisinin çökertme telefonuna izleme cihazı üstelik yüklediğini iddia ederek, “sıkça bana geçmişimde tek husus yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en son 17 Mart tarihinde bana cinsel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Cankurtaran ile hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve peşi sıra yıldırma edildiğim üzere karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“Hak ettiği cezayı almasını istiyorum”

6 aydır şiddetli çektiğini belirten Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan sonradan Ankara’ya götürüyor. Ben dahi Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince sinir krizi geçirdi. Değer K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana illet bunları yaptın’ diyorum amma o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ego 6 ay boyunca hoppadak ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ben o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı yeryüzü dibinden çekip bana ezinç etti” diyerek konuştu.

“Sesim duyulsun”

Adana’ya geldikten sonradan sabık ay ailesinin desteğiyle tekrar Değer K. karşı suç duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, daha sonraları şunları söyledi:

“Ben ona suç duyurusunda bulunup tazminat davası davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum amma adalet ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın arkası sıra o da namına 2 avukat tutup bana karşı dava açıyor. Sanki ego ona takıntılıymışım kabilinden gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ego zılgıt ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle zılgıt etti. Ego sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ego ona dava açtım. O bile bana cebin tazminat davası davası açtı. Ben, beni döven, taciz eden adama mülk mı ödeyeceğim. Ben onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.” – ADANA

Share: