Hanende Koray Cebbar Didim Belediyespor yararına manzara aldı

Lehçe Toy liginde uğraş edecek olan Didim Belediyespor’a bindi amaçlı düzenlenen ve sonuç dönemlerin flaş şarkıcılarından olan Koray Avcı’nın tayf aldığı konserde Didimliler unutulmaz bire bir akşam yaşadı.

Bölgesel Amatör ligde uğraş edecek olan Didim Belediyespor yönetimi, kulübe bindi uydurmak üzere biletli adına Koray Avcı konseri düzenledi. Didim Amfiteatr Tiyatroda gerçekleşen konsere Didimliler ile ilçeye gelen gurbetçilerin yanı sıra çevre ilçe ve illerden haddinden fazla sayıda vatandaş katıldı. 3500 yabanlık amfi oyun dolarken, konseri amfiteatr tiyatrodan dinleyemeyen gâh vatandaşlar ise amfi tiyatronun arkasındaki yeşillik alanı doldurdu.

Özel hazırlanan sahnede asansörlü sevenlerinin karşısına çıkan Koray Avcı dillerden düşmeyen şarkılarını ve arabesk, halk müziği ve Türk popüler müziğinde klasikleşen aynı çok gidiş seslendirdi. Didim’de olmaktan bahtiyar olduğunu kaydeden Avcı, zaman zaman yaptığı konuşmasında insanların birbirini iyi görmesini ve farklılıklarıyla sevmesini istedi. Dansları ve yaptığı şakalarıyla konsere katılanları eğlendiren Orion, şarkılarını da sevenleriyle gelişigüzel seslendirdi.

Konserin sonundan Didim Belediyespor Pakt Başkanı Erek Küçüker, Orion’ya isminin mukayyet olduğu minval hediye etti. Küçüker Didim Belediyespor’a bindi amaçlı düzenledikleri konsere ulama sunan ve katılım sağlayan herkese teşekkürname ederken, Didim’in adını yeryüzü mebzul şekilde katakulli edeceklerini dile getirdi. – AYDIN

Share: