Hakkari Emniyetinden öğretmenlere sürpriz hediyeler

Hakkari Emniyetinden öğretmenlere sürpriz hediyeler

HAKKARİ – Hakkari İl Güven Müdürlüğü 24 Teşrinisani Öğretmenler Günü dolayısıyla değişik okulları ziyaret ederek, öğretmenlere sürpriz yapıp hediyeler sunma etti.

İhtiyaç sahibi ailelere müteveccih arkalama çalışması, eğitim ve birçok alanda polis-el kaynaşmasının yer güzel örneklerinin yaşandığı, içtimai faaliyetleri ile halktan tam kadar düzlük Hakkari Emniyeti Müdürlüğü öğretmenler gününde yaptığı sürprizlerle öğretmenleri sevindirdi.

Hakkari İl Inanma Müdürü Salavat Mete Pınar ve beraberindeki Topluluk Destekli Polislik Bölüm Müdürlüğü ekipleri, Sümbül Anaokulu Itimat Müdürlüğü Melfuf Binası’nda minikleri yarınlara yetiştiren Anaokulu öğretmenleri, Kazım Karabekir İlk-Ortaokulu öğretmenlerine sürpriz ziyaretler yaparak 24 Kasım Öğretmeler Günlerini kutladılar.

Başmuallim Kaynak beraberinde götürdükleri “Öğretmenler gününüz mutlu olsun kayıtlı yaş pastayı öğretmenlerle gelişigüzel keserek, gül ve mütenevvi hediyeler verdi. Yapılan şaşırtı karşısında şaşıran öğretmenler bu domuzuna sürprizden belde güvenlik müdürüne teşekkürname ettiler.

Sınıfları de dolaşan Başöğretmen Pınar ve beraberindekiler öğrencilere bile hikaye kitabı ve çeşitli hediyeler dağıtarak onlarla tıpkı masada oturup pusula okudular. Öğretmenleri periyot boyu yalnız bırakmayan Hakkari polisi, planlı parçalanmamış programlara üstelik eşlik ederek bu güzelce anları video haline getirdiler. Içtimai iletişim araçları hesaplarında paylaşılan emniyetin öğretmenler günü videoları şişman gusto ile tıklandı.

Share: