Gökmen Türkmen… KALPLERE RACI BİR AKŞAM!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu iletişim araçları sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi esbak akşam romantik amor şarkılarının müstehap ismi Gökhan Türkmen’i ağırladı.

Dinleyicisiyle boğazın ışıltılı görüntüsü altında ikinci sefer mülaki ünlü artist, romantizm rüzgarları estirdi.

GÖKHAN TÜRKMEN İLE KALPLERE YAPIŞIK BİR GECE

Kendine başmaklık sesi ve tarzıyla popüler müziğin güçlü isimlerden biri olan Gökhan Türkmen, değerli müzisyenlerden oluşan ekibi GT Band ile unutulmaz bire bir konsere elan imza attı.

İlginin dokunaklı olduğu gecede elinde gitarı ile ‘Heyecan’ şarkısını çalarak sahneye sâdır Türkmen, konserin önceki dakikalarında müzikseverleri mest etti.

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle benzeri yol daha buluşmasından duyduğu mutluluğu, “İstanbul kıvrak geldin. Buradan çokça iyicene gözüküyorsunuz.

Bugün sizinle alay malay söyleyeceğimiz çok şarkımız var.” sözleriyle anlatan Türkmen, ‘Sen İstanbulsun’ parçasını sevenlerine ithafen söyledi.

Müzik listelerini madun dal fail ‘Seninle Ben’ şarkısının yanı sıra ‘Mahşer’, ‘Aşktır’, ‘Lafügüzaf’, ‘Büyük İnsan’ kadar bildirme yüzü sıcak parçalarını seslendiren sanatçıya, sahnede 6 dansçı eşlik etti.

Gökhan Türkmen hayranları, arada sırada şarkıların enerjisiyle durumunda duramadı zaman zaman ise romantik amor parçaların melodisiyle duygu mahmul anlar yaşadı.

Konserin tıpkı bölümünde gitarı ile sahnede tek başına takat sınırı sergileyen Türkmen, kalpleri ısıtan şarkılarının yankılanım versiyonlarını seslendirdi.

KONSERDE EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZİ

Gökhan Türkmen’in sevenlerine okunabilen çalgı aleti ziyafeti sunduğu sahnesi, mutlu anlara birlikte şehadet etti.

Şarkı ortada bir hayranı, kız arkadaşına evlilik teklifi etti. Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni dolduran binlerce kişinin alkışları eşliğinde gerçekleşen teklif ‘Evet’ yanıtıyla sonlandı.

Zengin repertuvarı, kalabalık orkestrasıyla göz dolduran Gökhan Türkmen,2 saat süren performansıyla unutulmaz konserlerinden birine daha Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı.

Share: