“Genel başkanınızı değiştirin” diyen esnafa CHP’li Hür Özel’den bir tane cümlelik cevap: Bu CHP’lilerin bileceği hareket

CHP Kayseri İl Başkanlığı eliyle planlı 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmak için Kayseri’ye gelen CHP Ekip Başkanvekili ve Manisa Mebus Mutlak Özel, fırka binasında yaptığı toplantının peşi sıra esnaf ziyareti yaptı.

“ESKİDEN KADINLAR HAMİLE KALINCA HOCALARA GİDERDİ”

Yaptığı ziyaretler sırasında tıpkısı esnafın “Aynı partinin temsilcisi adına geziyorsunuz. Başımızın üstünde yeriniz var. Bizler sizin adayınızı tefrik etmek istiyoruz. Eskiden kadınlar aylı kalınca cinsiyet aktarmak için hocalara giderlerdi, sizin adayınız de anca oldu. Tığ adayınızı temyiz etmek istiyoruz. Yurttaş olarak zat görüşümü söylüyorum. Umumi başkanınızı değiştirin. Yoksa beyhude çalışma harcarsınız” sözlerine, “O CHP’lilerin bileceği iş” diyerek yanıt verdi.

ADAYLIĞA YEŞİL IŞIK YAKMIŞTI

CHP lideri Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı hareketli yayında cumhur reisi adaylığıyla ilişik “Vatandaşların ‘ayrımsız bakalım, tıpkı da şu Kılıçdaroğlu’nu deneyelim, o elbette aynı koca görelim’ demesi geçişsiz.” ifadelerine vadi vermişti.

Share: