Fettah Can…KARIŞIK KASET TADINDA BAŞARIM

Can, özlük yazdığı ve adlı sanatçılar eliyle seslendirilen eserlerini bu kez Parafe Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisi için söyledi.

Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle ilk kez buluşmanın mutluluğunu kıpırdak Fettah Duygusal, matbuat mensuplarının sorularını yanıtladı. Adlı sanatçı, “Kuruçeşme Sahnesi’ne yıllar ilk haremlik ettiğim arkadaşlarımla birlikte çıkmıştım. Amma benim ilk konserim ve çokça güzelce ayrımsız akşam ezanı… Bugün bizi itici havaya karşın boydak bırakmadılar. Gelenlerin haddinden fazla bahtiyar olduğu ve evlerine döndüklerinde “Hangi güzel bir akşamdı!” diyecekleri bir akşam olacak.” sözleriyle duygularını paylaştı.

FETTAH CAN’DAN KARIŞIK KASET TADINDA PERFORMANS

Birçok artist dostuna verdiği şarkılarının birlikte öz seslendirdiği şarkılarıyla birlikte dillerden düşmeyen Fettah Duygusal, Parafe Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle buluştu. Kortej ve besteleriyle çalgı dünyasına detaylı yıllar unutulamayacak sayımsız hit parçalar kazandıran adlı sanatçı, ‘Sen Yeryüzü Çokça Aşksın’ şarkısıyla dinleyicilerini selamladı. Parçalarıyla duygulara dragoman olan Fettah bire bir Birey, ‘Boş Bardak’, ‘Mandalinalar’, ‘Bu Fazla Katili Sensin’ üzere öz şarkılarının dışında farklı parçalarla oluşturduğu degaje repertuvarıyla dinleyicilere doyumsuz bire bir çalgı aleti şöleni yaşattı. Aktif parçalarıyla sevenlerini coşturan pop müziğin yüzü sıcak ismi, konserde arada bir fert anlar bile yaşattı. Boğaz’a alın gitarıyla şarkılar söyleyen ve kendine has üslubuyla gusto toplayan Fettah Birey, manzara performansı ve kalabalık tavırlarıyla izleyenleri namına hayran bıraktı. Sevenlerini kırmayarak rağbet parçalarını birlikte seslendiren Fettah Can’a mecmu seyirciler hep benzeri ağızdan zevcelik etti. Müzikseverlere teşekkürname fail popüler müziğin söylence ismi “Harikasınız, buradan inanılmaz gözüküyorsunuz!” diye niteleyerek mutluluğunu dile getirdi.

Fettah Fert, 2.5 saat süren performansıyla unutulmaz konserlerinden birine elan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı.

Share: