Fenomen ile boşanan Mehmet Dinçerler, hicran sonrası robot süpürge ve gümüş tepsiyi idraksiz aldığı iddialarını cevapsız bıraktı

Bir yıllık ilişkilerini 30 Nisan’bile nikah masasına taşıyan Olay ve Mehmet Dinçerler çifti, özel hayatlarıyla bire bir süredir gündemden düşmüyor. Vaka’nin eski ilişkisinin sürekli gündeme gelmesi ve Mehmet Dinçerler’in familya şirketlerinin borçlarından ekolojik ortam yaşanan sorunlarla uğraşan ikili, 30 Eylül 2022’üstelik Beykoz 2. Ocak Mahkemesi’nde görülen dava sonrası boşandı.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Şarkıcı Hadise’den boşanan iş insanı Mehmet Dinçerler, geçmiş akşam Bebek’te aynı mekan çıkışı görüntülendi. Düğünde takılan takılar ve akıbet yerine boşandıktan sonraları hemen evdeki robot süpürge ve Hadise’yi isteme törenindeki sim tepsiyi aldığı haberlerini soran muhabirlere yanıt vermeyen Dinçerler, arkadaşı ile beraber mekanın önüne başarısız yanaştırdıkları arabasına binerek gözlerden kayboldu.

BORCU HADİSE’YE YIKIP GİTTİ

Hadise ile Mehmet Dinçerler ayrılığı sonrası benzeri ayrıksı iddia da Mehmet Dinçerler’in evliyken oturdukları evin ödemesiyle ait. İddiaya bakarak İbrahim Çelikkol’un evinde hayatiyetli eski çiftten Dinçerler evi boşaltırken 6 maaş icar ve güvence akçesi borcunu eski eşi Vaka’ye yıkıp gitti. Mehmet Dinçerler’in 150 bin TL olan depozitoyu ödemediği ortaya çıkınca İbrahim Çelikkol Hikâye’ye “Evi istediğin kadar kullanabilirsin” diyerek destek oldu.

HADİSE VE MEHMET DİNÇERLER NEDEN BOŞANDI?

Fenomen’nin, klibinde ve konserinde Murda’yla candan görüntüler vermesi üstelik evliliğin bitmesine sebep namına gösteriliyor. Mavera yandan Dinçerler’in Fenomen’nin görüntü kıyafetlerine karıştığı, bu sebeple Hadise’nin firak kararı aldığı öne sürülmüştü. Namına yapılan ruh bilimsel etki sonrası adlı şarkıcı Hadise, iddialara göre dayanamayarak metrukiyet davası açtı.

Share: