Eş el topu takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor

Eş el topu takımları, Avrupa kupalarında sahneye çıkıyor.

EHF Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele fail Kastamonu Belediyesi GSK, gruptaki dördüncü maçında Norveç’in Storhamar Handball Elite takımı ile deplasmanda uğraş edecek. Yarın Hamar kentindeki Boligpartner Arena’da oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

Kadınlar EHF Avrupa Ligi ikinci turunda mücadele eden Yalıkavak Spor Kulübü ise Danimarka’nın Nyköbing Falster HB takımı ile karşılaşacak. 9 Ekim Veriş haset Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak ilk maç saat 17.00’de başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise 16 Teşrinievvel tarihinde Danimarka’nın Nykøbing kenti SPAR NORD Arena’da oynanacak.ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ, A.E.S.H. PYLEA İLE KARŞILAŞACAKBir sair temsilcimiz Antalya Konyaaltı Belediyesi ise EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci devir evvel maçında Yunanistan’ın A.E.S.H. Pylea takımını ağırlayacak. Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 14 Ekim Cuma Namazı haset oynanacak maç saat 18.00’de başlayacak. Karşılaşmanın rövanşı ise tekrar Akdeniz Üniversitesi Spor Salonu’nda 16 Ilk Teşrin Iş günü saat 15.00’te yapılacak.ANKARA YENİMAHALLE, JOMİ SALERNO KARŞISINDA

EHF Kadınlar Avrupa Kupası ikinci turunda mücadele eden Ankara Yenimahalle Belediyesi ise İtalya’nın Jomi Salerno takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Salerno Palapalumbo salonunda 15 Ekim Cumartesi haset oynanacak karşılaşma saat 19.30’da başlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı ise tekrar tıpkı salonda 16 Teşrinievvel Cumartesi haset saat 19.30’da yapılacak.

Share: