Elektrikli testere ve tabancanın başrol oynadığı kavganın alıcı görüntüleri ortaya daha çok

Eskişehir’de 21 Kasım’ı 22 Kasım’a bağlayan akşam tıpkısı coşku mekanı önünde iki kadro arasında çıkan tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu kaba A.G., Recep A. ile kardeşi Şükrü A.’yı bacaklarından vurarak yaraladı. İhbar konusunda fenomen namına polis güçleri ve esenlik ekipleri atıf edilirken, yaralılar ambulanslarla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tababet Fakültesi Hastanesi ve Eskişehir Yunus Emre Ihtişam Hastanesine kaldırılmıştı.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilişkin polis inceleme başlatılırken, Tepebaşı İlçe Itimat Müdürlüğü ekipleri şüphelilerden A.G.’yi yanlışlık aleti tabancayla birlikte yakalayarak gözaltına almıştı. Görüngü yerinden kaçan 1 şüphelinin yakalanmasına müteveccih iş başlatılmıştı.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Olayla ilişik 2 grubun birbirine saldırdığı anlar civarda kâin ayrımsız güvenlik kamerası marifetiyle pusat altına alındı. Görüntülerde; Recep A. ile Şükrü A.’nın bıçak ve elektrikli testereyle başka grubun üstüne yürüdüğü, A.G.’nin ise tabancayla şiddetli açtığı anlar yer alıyor. Sonrasında ise yerdeki şahsın zedelenmek edilmesi ve abes alkollü içecek şişesiyle dövüldüğü anlar görülüyor.

Share: