Ebru Şallı, eşi Amaç Akkuş’tan sürat gördüğü iddiasını yalanladı: Bu kadarı şaibe çıktı

Çarkıt model Ebru Şallı’nın ayyarlık iddiasıyla yargılanan eşi Misyon Atmaca’tan yol gördüğü iddiası magazin gündemine bomba kabil düştü. Güdük sürede ruzname olan Şallı’dan şiddet iddiasına yanıt gecikmedi.

ARAÇTA ŞİDDET UYGULADI İDDİASI

Atmaca’un trafikte seyir halindeyken Ebru Şallı ile tartıştığı ve fiziksel yol uyguladığı argüman edildi. Canip araçtaki çiftin müdahale ettiği olayda Şallı’nın ağlama krizine girdiği fakat gelen polislere “Şikayetçi değilim. O benim kocam” diyerek Atmaca’tan şikayetçi olmadığı gelecek sürüldü.

EBRU ŞALLI: BU KADARI AYIP

Şiddet iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen Ebru Şallı, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda iddiaları yalanlayarak “Bu kadarı şaibe bundan sonra yapmayın lütfen. Habercilik bu kadar basite mi indi? Cins olmayan haberleri kopyala yapıştır! Hastalık kafanıza göre bili yapıyorsunuz? Neden yaptığımız birçok evire çevire işlemler var onları bilim yapmıyorsunuz?” diyerek sitem etti.

HEDEF AKKUŞ’TAN İDDİALARA CEVAP GECİKMEDİ

Erek Akkuş ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Yeter imdi tez antetli hile haberlerinizden! Bir sindiremediniz sevgiyi, aşkı, mutluluğu. İftirayı yalanı at sonuna dahi ‘iddia’ yaz. Buna da habercilik dahi hangi geldiniz yazık” dedi. İş insanı, eşine “Baş Döndürücü paylaşımlar yap” diyerek külfet yaptığı yönündeki haberleri dahi şu sözlerle yalanladı: “Benzeri başka esassız olgun daha. Fantazi dünyanız, kanı dünyanız güzelliğe, iyiliğe, takdire, sevgiye, saygıya, birliğe, beraberliğe, başarıyı alkışlamaya, ölçüm etmeye çalışsın. Bu bittabi bir habercilik? Bu nasıl ayrımsız kötülüğe hizmettir yeter daha çok.”

Share: