DÜRÜST Parti MYK bugün toplanacak

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan MYK’birlikte Erdoğan Soçi’birlikte Rusya Cesamet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmenin detaylarını kurmayları ile paylaşacak.

Sabahleyin gazetesinin haberine göre, antrparantez Cumhur Reisi Erdoğan diplomatlık trafiğinin esas hatlarını üstelik anlatacak. 2023 seçimlerine 10 kamer kadar kısa tıpkısı müddet kalması zımnında toplantıda bağırsak politikada yaşanan gelişmeler de serbest yerine ele alınacak.

14 Ağustos DOĞRU Öğür’nin yapılış yıldönümü için hazırlıkların de konuşulacağı MYK’de, ekonomiden sağlığa, KPSS sorularından provokatif saldırılara kadar sağlam çokça bahis başlığı masaya yatırılacak.

Ekonomide atık adımlar bile toplantının kebir gündem maddelerinden biri olacak. Erdoğan’ın talimatı ile ‘çalınmadık husus, girilmedik gönül tutmak yerine Türkiye’nin ciharıyek yanına revan öğür teşkilatı izlenimlerini ve hazırladıkları raporu’ Erdoğan ile paylaşacak. Sosyal bölük projesinin piyasalara yansımaları, icar ve basamak fiyatlarındaki fahiş artışlara etkileri değerlendirilecek. Vatandaşın arzu ve beklentilerinin raporlar halinde Erdoğan’a sunulacağı toplantıda, az gelirlilerin gelgel gücünün artırılması üzerine atılacak kullanılmamış adımlar da gündeme ati.

Reisicumhur Erdoğan’dan ‘Togg’ paylaşımı

 

Erdoğan, 13. Büyükelçiler Konferansı’na katılacak

 

Cumhur Reisi Erdoğan Togg ile test sürüşü yaptı

 

Share: