Doktoru silahla zılgıt etti: Beynimde yonga var; KUL beni dinliyor!

Elazığ’dahi hususi aynı hastanede “Beynimde çip var; Amerika beni dinliyor. Belirleme et, yarar” diyen Serhan Tütün, termin aldığı doktordan MR talebinde bulundu. Dr. Oktay Intizam, Kötü’a, benzer şikayetten ekolojik ortam henüz evvel MR çekildiğini ve ortada tıpkısı öz olmadığını söyledi.

Bunun konusunda Serhan Tütün, ruhsatsız tabancasını çıkarıp doktoru tehdit etti. Silahın üstüne atlayarak 15 an direngen hekim, dışarıya seslenerek müzaheret istedi. Kapıdaki hastalanmış ve yakınlarının müdahalesi ile Dr. Konsept, kurtulmayı başardı. Tehditler savurmaya bitmeme fail Duman, hastaneye mevrut polis ekipleri aracılığıyla gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinin arkası sıra adliyeye atıf edilen Tütün, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Serhan Yaman’ın 3 değişik suç kaydının da olduğu belirtildi.

‘MERMİLERİ BEYİNİNE BOŞALTACAĞIM’ DİYEREK TEHDİT ETTİ

Üroloji Uzmanı Dr. Oktay Desise yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu. Hastanın kendisine silah çektiğini ve 15 dakika direndiğini tamlayan Dr. Akort, “Dirimlik ve kötü benzeri olaydı. Bu şahsiyet, daha önceki da gelmişti. ‘Beynimde çip var; çıkarmanı istiyorum’ demişti. Biz de kendisine apotr olduk. Us MR’ında yonga ya üstelik tıpkı ayrımsız özdek görmedik. ‘Çip nereden çıktı’ diye niteleyerek sordum. Strateji ve dinleme üzere taktıklarını söyledi. ‘Kim taktı’ diye niteleyerek sordum. Aut ülkelerin taktığını söyledi. Elan sonra kendisi, ‘Gençken yanlarındaydım, şimdi ayrıldım. Değme aktarılma küfrediyorum onlara, bu yüzden çip yerleştirdiler’ dedi.

Kendisine ihata gösterdik ve yardımcı olmak istedik. MR’ında da tek öz yoktu, namına bunu anlattığımda çokça nazik tepkiler gösterdi. Sonradan beni daima gözdağı etmeye başladı, sonraları sosyal medyadan gözdağı mesajları attı. Cemaziyelevvel geldiğinde dahi çipi çıkarmam üzere gözdağı etti ve elini silahına attı. Bana, ‘Mermileri beynine boşaltacağım’ dedi. Silahı çıkarınca üstüne fırladım, 15 zaman boğuştuk. giderek silah patlayabilirdi. İkimizden biri de ölebilirdi. Haddinden Fazla baskı aynı nitelik, elindeki silahı almayı başardım. Bu vaziyetler sık sık yaşanıyor. Duyuyorduk ama başa gelince incitici olduğunu daha gür anlıyorsun. Ölebilirdim” dedi.

Olay ile ilgili başlatılan sormaca sürüyor.

Prof. Dr. Dağ ile doktorlara saldırılar ve hekim göçü konusunda mezhep turu

 

Doktoru öldüren asayiş görevlisinin babası: Çocuğumdan çokça doktora üzülüyorum

 

Esenlik çalışanları öldürülmüş doktor üzere gösteri yaptı

 

Konya’üstelik benzeri doktorun öldürülmesi sonrası TTB’den grev kararı

 

Share: