DOĞRU Parti’li Yılmaz’dan “Türkiye Yüzyılı” üzere destek çağrısı

SELIM Fırka TBMM Kol Başkanı İsmet Yılmaz, ” Türkiye’nin henüz bağımsız, demokratik ve türe ortamında kalkınmış olmasını bağışlamak isteyenler, içeride arı büzük, dışarıda onur görmesini isteyenler ve evlatlarına elan dallı güllü aynı Türkiye çoğaltmak talip bütün vatandaşlarımızın YANLIŞSIZ Parti’yi bu yürüyüşte bir posta henüz bekâr bırakmaması geçişsiz.” dedi.

Yılmaz, AK Tümen Umumi Forma AR-GE ve Yetişek Başkanlığınca Sivas’ta Dikme Yazıcıoğlu Hars Merkezi’nde düzenlenen “Türkiye Yüzyılı” temalı Teşkilat Akademisi Eğitimleri programı öncesi AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

SELIM Fırka’nin 20 yıldır milletiyle bu arada yürüdüğünü tamlayan Yılmaz, partinin bu süre zarfında yapılan hizmetlerle da dünyada canlı ayrımsız mutluluk konumuna gelerek bölgesinin lideri olduğunu vurguladı.

Yılmaz, Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılını yaşayacağını hatırlatarak, şu değerlendirmede bulundu:

“Seçme dönemine elde etmek üzereyiz. Türkiye’nin henüz hür, demokratik ve adalet zarfında kalkınmış olmasını kısaltmak isteyenler, içeride salt yürek, dışarıda değer görmesini isteyenler ve evlatlarına elan diri bir Türkiye tezyit etmek talip hep vatandaşlarımızın AK Parti’yi bu yürüyüşte bir misil elan yalnız bırakmaması geçişsiz. Nedeniyle bu organizasyon eğitimlerinde kurum mensuplarımızın vatandaşların sorularına akıllıca cevaplar vermesi hususunda aykırı düşün alışverişinde bulunacağız.”

AK Fırka Suret Değişmeyen Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Mebus Öznur Inmeli ise DOĞRU Fırka’nin kuruluşundan bu yana 21 yıldır düzenleme eğitimlerine kendisini yenileyerek bitmeme ettiğini söyledi.

Son 1 yıl içerisindeki 3. eğitim bilimi programını Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı “Türkiye Yüzyılı” vizyonu ile gerçekleştireceklerini hatırlatan Kötürüm, “Tığ SELIM Tümen’nin bir numara 20 yıllık bakım dönemini tamamladık. Demincek Allah kader ederse 2023’e girerken ikinci 20 yıl üzere etap atıyoruz ve Türkiye Yüzyılı’nın tedbir aşamasını tamamladık. Türkiye Yüzyılı’nda dünyaya dahi rol kabil olacak uygulamalarla tıpkı seziş belgesi hazırladık ve bunu kül teşkilatımızla ve halkoyu ile paylaşacağız.” diyerek konuştu.

YANLIŞSIZ Tümen MKYK Üyesi Genel Şekil AR-GE ve Terbiye Başkan Yardımcısı Ses Sarıbaş birlikte Teşkilat Akademisi Eğitimleri’nin “Türkiye Yüzyılı”, “Seçme 2023”, “Sık Sık Sorulan Sorular” ve “Kullanılmamış Iletişim Araçları” oluşmak amacıyla 4 bahis başlığında verileceğini ve 3 haftada sonuçlandırmayı hedeflediklerini aktardı.

Terbiye programı basına bağlı gerçekleştirildi.

Share: