DEVA Partisi umumi başbuğ yardımcıları Karlıtekin ile Rızvanoğlu, Kırklareli’nde partilileriyle buluştu

ILAÇ Partisi umumi komutan yardımcıları Ilgiyle Karlıtekin ile Evrim Rızvanoğlu, Kırklareli’nde öğür teşkilatını mülakat etti.

Karlıtekin, partisinin toprak başkanlığında “Gösteri Planları” kapsamında düzenlediği basın toplantısında, hazırlanan eylem planlarında ülkede yaşanan sorunların ve çözüm önerilerinin meydan aldığını söyledi.

Bugüne kadar 10 gösteri planının yayınlandığını rapor eden Karlıtekin, parti programlarının de süresince düz aldığı toplam 22 eylem planının vatandaşlara sunulacağını kaydetti.

Türkiye’birlikte yaşanan sorunların yüzdelik 90’ının maharet meseleler olduğunu savunan Karlıtekin, “Ehliyetli, üzerine uzmanların tıpkı araya gelerek çözebileceği, çözüm üretebileceği meselelerdir. Bu anlamda da ILAÇ Partisi Genel Merkezi’nde iyice bir yıldız bilimi kurduk.” dedi.

Gösteri planlarını hazırlarken çabucak partililerden değil, bir nice uzmanın görüşlerinden birlikte yararlandıklarını dile getiren Karlıtekin, şunları kaydetti:

“Bu fikirleri toplarken hemen uzvi olarak partililerden üstelik yararlanmadık. Onun dışında memleketin iyiliği amacıyla böyle bir birinci sınıf, düzeyli, yoğun komple siyasal partinin kuruluşuna ‘ben de bindi olacağım’ diyen fakat siyasette atılmak da istemeyen insanların üstelik fikirlerini alarak fırka programımızı oluşturduk. Oradaki genel ilkeler ve genel ifadeleri somutlaştırdığımız işte bu gösteri planları oldu. Zira evvelden bu tecrübemiz vardı.”

Rızvanoğlu dahi konuşmasında gösteri planları için bilgi verdi.

Share: