Cinslik tahvil operasyonu nâkil Doruk Doğrusöz, eskimemiş ilişkisini sosyal iletişim araçları hesabından zar etti

Tıpkı döneme ıstampa vuran İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, 2019 yılında cinsiyet değiştirerek adını “Zirve” yerine değiştirdi. Bire Bir dolaşma Sevda Demirel ile aşk cıvıl cıvıl Şahika Doğrusöz, içtimai medya hesabından hem serencam halini hem birlikte bakir ilişkisini paylaştı.

“HİSSEDİLEN TEMAS ŞEYE YEKPARE KURULAMIYOR”

Bire Bir süredir gözlerden uzakta canlı Doğrusöz, Sır Sertyalçın ile amor yaşamaya başladı. Ünlü kişioğlu, yıpranmamış ilişkisini üstelik Instagram hesabından “Hissedilen her şeye umum kurulamıyor” notuyla paylaştığı romantik pozlarla duyurdu. Doğrusöz’ün sakallı imajı takipçilerinden üstelik tüm radde aldı. Doğrusöz’ün ilişkisini car ettiği paylaşımını gören takipçileri ise “Çokça yakışmışsınız” yorumlarında bulundu.

DORUK DOĞRUSÖZ KİMDİR?

Zirve Doğrusöz, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı İşte Benim İsimli yarışmada, karışma olduğu geçmiş çağ yargıcılar kurulu üyelerinde tamam derece alan ve hayatına dayalı söyledikleriyle iddialı tıpkısı rakip imajı çizen Doğrusöz, reklam çekimlerinde, moda ve kap çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor. 2005 yılından bugüne moda dünyasının içerisinde saha kayran Doğrusöz, Marie Claire, Elle, Vogue gibi birçok majör dergide görev aldı.

Share: