Ciğer estetiği olan Çukur’un Timsah Celil’i serencam pozlarıyla ruzname oldu

Benzeri döneme kaşe vuran ekranın fenomen dizisi Çukur’da ‘Timsah Celil’ rolüyle tanınan aktör Ahmet Melih Yılmayan (33), trans can olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı.

CAM ÖNÜNDE POZ VERDİ

Trans duygusal olduğunu açıklayarak Meli Bendeli ismini düz ünlü beniâdem, iddialı pozlarıyla ve son haliyle toplumsal medyayı salladı. Meli Bendeli’nin içki önünde verdiği pozlar gündem oldu.

“BÜRO BENİ HADDINDEN FAZLA YIPRATTI”

Ahmet Melih Yılmayan, geçtiğimiz aylarda trans can olma sürecinden bahsetti. Ünlü aktör, “Bu kararı 2020’nin mart ayında yani pandeminin geçmiş günlerinde aldım. bundan sonra gönlümce yaşayacağım. Fasil beni çok yıprattı. Eş halimle yediğim mobbingin haddi hesabı bulunmayan. Şimdi bu halimle kovalarlar herhalde” diye niteleyerek sitem etti.

“BERLİN’E GİDECEĞİM”

Yaşadığı değiş sonrası dizi film ve filmlerde görk almasının zor olduğunun altını çizen Yılmayan, “Yoruldum, piyasayı bırakıyorum. Evime dönüyorum. Ayrıksı bir ifadeyle, doydum ve masadan kalkıyorum. Doymayanlar utansın. Değme hayırda bir çok, her şerde bir yarayışlı vardır. Dar dışında amal kovalayacağım. İmkanım olursa Berlin’e gitme hayalim var” ifadelerini kullandı.

Share: